Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól (kor) merted pancsizt...

Mikortól (kor) merted pancsiztatni a babátokat? Milyen medence vált be?

Figyelt kérdés
11-13 hónapost màr szqbad pancsiztatni?? Nagyon szereti a vizet.
2015. jún. 10. 19:04
 1/5 anonim ***** válasza:

felfújhatós gumi medencéje van, az ő mérete, amiben ülni tud, de feküdni nem, max a szélére rádőlve


ilyesmi

[link]


[link]

2015. jún. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Amikor már ülni tudott 6 hónaposan már pancsolt felfújható medencében.
2015. jún. 10. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem bármekkora babát lehet/szabad "pancsiztatni", csak ugye ne fázzon meg, ne süssön rá a nap, ne legyen koszos a víz és sose hagyd egyedül. Akármelyik felfújhatós medence jó, vagy egy nagyobb lavór.
2015. jún. 10. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
7 hónaposan pacsált már, előbb egy kisebb babakád méretű medencében, később a 1,5 m átmérőjűben, velünk együtt. Ilyen melegben szerintem mindnekinek jól esik.
2015. jún. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
11 hónapos lesz a gyerkőcöm. Voltunk már vele korábban beltéri medencében, az utóbbi hetekben pedig strandon, illetve van medencéje itthon, aminek kb. 150 cm az átmérője és 30 cm magas, továbbá az alja is felfújható (kifejezetten ilyet kerestem). Délután 4-5 előtt nem viszem ki, bekenem naptejjel, adok rá kalapot, illetve van napernyőnk is. Nagyon élvezi.
2015. jún. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!