Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi értelme van az úszópelenkán...

Mi értelme van az úszópelenkának és miért követeli egyre több strand, fürdőhely a feladását a babákra?

Figyelt kérdés
A pisit átereszti, a kaki meg a vízben folyamatosan ázik ki belőle, mint a kávéfilterből a kávé. Úgy 10 évvel ezelőtt még kapni se lehetett ilyet, mégse lett mindenki beteg a strandokon a babakakitól...

2015. jún. 10. 13:04
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
94%
Most komolyan nem várhatod el, hogy a te babád kakijában fürödjön más gyerkőc. Gondolom, néha-néha belekukkant az ember, hogy bekakilt-e, ha igen adunk rá másikat. Legalábbis én így csináltam :)
2015. jún. 10. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Értem, amit mondasz, de vannak szabályok, és ez azért nem egy betarthatatlan, rossz szabály, ami ellen tiltakozni kellene kézzel-lábbal.

Amúgy mit kellene csinálni? Inkább fürödjenek pucéran a babák és a jön a kaki, akkor mindenki tárt karokkal várja majd a vízben? Az úszópelus legalább valamennyit felfoghat belőle...

2015. jún. 10. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Ami miatt a kaki fertőző lehet, (bacik, vegyületek stb.) az az úszópelenkából is kiázik, max nem látszik.
2015. jún. 10. 13:06
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Ezért jó, ha adsz az úszópelenkára fürdőruhát, és nem csak egy szál pelenkában van a gyerek.
2015. jún. 10. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Megse nezne ki tul jol a viz tetejen uszo babakaki, nem igaz?
2015. jún. 10. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem hasmenés, akkor igenis felfogja a cuccot. Egyébként lehet hasnál és combnál szűkebbre húzható fürdőnadrágot kapni babáknak.
2015. jún. 10. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, akkor most mi a jó megoldás?

Neked mégis mi az ötleted?

2015. jún. 10. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
47%

Mondjuk az jó, hogy nem a pucér popók villognak a strandon.

Én nem szeretem az úszópelust. Fél napig rajta volt a gyereken, semmi nem látszott benne. Szóval vsz tényleg úgy van, ahogy a kérdező írja, hogy kiázik a pisi. A kakiba bele se gondolok...

Meg ahogy lóg és csöpög a víz belőle...Megnyomom és folyik ki a víz... Egyszer jártam úgy, hogy az úszópelus elszakadt, nem volt nálam több és simát raktam a gyerekre. Meglepő módon jobban nézett ki mint az úszópelus. Nem lógott 3 m3 vízzel a fenekén.

:)

2015. jún. 10. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
96%
Sokkal higiénikusabb, mint nélküle, én amúgy nem is szeretem, ha csupaszon van más emberek között a kislányom. Csak itthon lehet pucérkodni a saját kis medencéjében.
2015. jún. 10. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Milyen más megoldás van? Te szeretnéd, hogy ha úszol a medencében, és szembeúszik veled egy darab kaka?
2015. jún. 10. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!