Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Rettenet szél van, de meleg....

Rettenet szél van, de meleg. Tanácstalan vagyok! Ti kimentek a babával? Enyém 7 hós és Balcsiparton lakunk.

Figyelt kérdés
2010. febr. 28. 13:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Pont ezen gondolkodtam én is :( Jó idő van de nagy szél, nekem 8 hós a babám és Bp-en vagyunk.... végül is sapkában, kapucnival, a babakocsiban csak nem fázik meg.
2010. febr. 28. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
mi voltunk kint.14 hónapos.szerencsére állítható a kar,így széllel szemben toltam.ott nálatok viszont még nagyobb a szél az tuti,nincs valami szél védett hely az udvaron,ahol picit tologathatod.én cumit tettem a szájába,és be takartam sállal,hogy ne a száján vegyen nekem levegőt.
2010. febr. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én esőben, hóviharban, orkánban is megyek, megszokta a napi sétát, ha nem vinnèm ki, szétszedné a házat:) esővédőt lehet rátenni szélben is, neki ugy biztos jobb, nem fúj az arcába.
2010. febr. 28. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szintén Balcsi part. Mi kimentünk, arra figyeltem hogy széllel legtöbbször háttal legyünk hogy ne nyelje be.
2010. febr. 28. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mi bent maradtunk, mert itt rettenetesen fúj a szél.Nemsokára úgyis megyünk a barátnőmhöz, majd akkor egy kicsit kint leszünk.
2010. febr. 28. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szintén Balcsi part. Mi mindennap kint vagyunk szinte. Meleg zsák, sapi, jó babakocsi ami takar. Délelőtt délután kint alvás van.
2010. febr. 28. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Balcsiparton vagyunk mi is és szerintem esővédő a kicsit huzatosabb kocsira ebben a szélben és kint lehettek amíg te bírod. :)
2010. febr. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!