Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 24 fokos szobában miben altassuk?

24 fokos szobában miben altassuk?

Figyelt kérdés

Ez a max, amire le lehet vinni a hőmérsékletet. Hidegkedvelő amúgy.


Hálózsákot nem tudjuk kikerülni, mert anélkül nem alszik el. Ha pelenka van csak rajta és arra ráadunk egy nagyon vékony, de hosszú ujjú hálózsákot, az jó lehet?

Ujjatlan hálózsákból csak vastag van.


Összehasonlításképp: télen max 18 fokban aludt, téli hálózsák, melegítő kombóban. Néha ebben is izzadt.


2015. jún. 14. 20:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem jo lehet a vekony halozsak. Az a kerdes csak, hogy a helyen marad-e a pelenka. En egy parszor megprobaltam mar igy altatni, de mindig honaljig azott minden reggelre. Esetleg kisbugyi vagy kisgatya megtartana.
2015. jún. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hàny éves?

Nekünk is kb 24-25fok van a szobában, 6hónapos, és egy pelusban, rajta pedig rövid újjú body van. Ilyenkor így a jó, nagyon be se takarom, csak a lábát..

Ilyenkor már nem jó a hálózsák, sőt az se ha melege van, mert nagyobb a bölcső halál kockázata is!

Vedd ki azt a hálózsákot onnan, el fog anélkül is aludni!

2015. jún. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

13 hónapos.


Próbáltuk többször is hálózsák nélkül, egyszerűen nem hajlandó úgy elaludni.

Olyasmi lehet nála, mint a felnőtteknél a takaró. Ha meleg is van, kell az érzés, hogy ott van az emberen.


A hálózsák tényleg nem vastag, olyamsi az anyaga, mint egy átlagos, vékony pamutpólónak.


Várom a lehűlést, mint a messisát, egész nap nyitva lesz minden, hogy hűtsem a lakást és ráküldöm a légkondit is. Csak az kis teljesítményű a lakás méretéhez képest, erősebbet venni egyelőre nincs keret.

2015. jún. 14. 21:11
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem a legkisebb 7 hónapos...csak pelus van rajta meg egy nagyon vékony lepedő(még az ablak is nyitva van este is).Igazság szerint még így is izzadtan kel fel ő is...mindig verejtékes...nem tudom ,h. ez tényleg a nagy meleg miatt van vagy csak azért hurkásra hízott duci baba...ha kisebb pár napos , hetes baba (kislányom májusi születésű) , akkor szerintem elég egy pelus rövidujjú bodyval kis vékony sapka meg vékony kesztyű + vékony takaró.Legalábbis ő anno nem fázott meg így és melege sem volt :)
2015. jún. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

TAvaly májusi, a nyári nagy melegben toltuk éjjel is a légkondit (jóval kisebb lakás, erősebb légkondival).

Nem lett baja.


Most elég nagy lakásba költöztünk és a légkondi nem túl hatékony, 24 fok alá nem tudom levinni a lakás hőmérsékletét, akárhogy próbálkozom. A hálózsákot meg annyira megszokta, hogy anélkül nem alszik el. Két hétig viaskodtunk, hogy aludjon anélkül, aztán feladtuk és maradt a hálózsák.

2015. jún. 14. 21:20
 6/6 anonim ***** válasza:
Előző voltam...egyik bnőm fia sem tudott a nélkül aludni...aztán nekem jött az az idióta ötletem , hogy miután elalszik vágják ki lent a lábikójánál...hátha nem kel fel és végigalussza az estét...meg is próbálkozták vele...mondták , hogy kicsit nyöszörgött , de betakarták a lábát egy pléddel és kihúzta így reggelig...reggel meglepődött prüncögött, de mivel mindenkitől sok dícséretet kapott , így pár nap eltektével ő vágta ki a jukába...:) Habár ő , akkor volt 15 hónapos kor körül...szerintem egy próbát megér , de csak ha van másik...ha esetleg mégsem jönne be ez a dolog...:)
2015. jún. 14. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!