Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 25 fokos szobában miben...

25 fokos szobában miben altassam éjszaka a 3 hónapos babámat? (Ruhanemű? Takaró? )

Figyelt kérdés
2014. máj. 23. 21:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Hosszú body +hálózsák ujj nélkül
2014. máj. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Rövid body, hálózsák, harisnya vagy cicanaci-zokni,
2014. máj. 23. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Az én fiam 3 hónapos, kb. 25 fok van nálunk is, mert tetőtér. Rövid ujjú body van rajta jelenleg és egy pamut pizsomanaci és zokni, textilpelenkával van betakarva. Ha adsz rá nacit vagy harisnyát, szerintem nem kell hálózsák. Bár harisnyában szerintem nem kényelmes aludni.
2014. máj. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
60%

25 fokban harisnya a hálózsák alá?? Ne már

Én rövid body, pamut pizsirugi+ vékony pléd/takaró.

2014. máj. 23. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Nem akényelemről van szó, illetve arról is.


Hálózsák azértkell : mert pl, az én lányom mindig leszedi magáról a takarót.

Nyílván még3 hónapos, nem olyan mozgékony, így elég a lepedő.


Nekem 8 hónapos a babám, nekünk így bevállt:-)!


2. voltam

2014. máj. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
58%

4-es, te ki ezt csinálod... Nem kell meglepődni!


Rugi 25fokban meg takaró?:D a harisnya olyan mint a rugi, a takaró olyan mint a zsák :D.

2014. máj. 23. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Nem, egészen kedves 6-os. Az egész a vastagságtól függ. Én textilpelenkával takarom be a babám, nem egészen olyan mint a zsák. Hálózsák 18-21 fokos szobába való. Mint írtam, én rövid ujjú bodyt és pamut pizsoma nacit adok rá, textilpelenkával betakarva, plusz zokni, mert a nacinak nyitott a vége. Ha rugi van rajta, akkor bőven elég szintén egy pelussal betakarni. Persze az egész a ruhák vastagságától függ. Amúgy próbálj meg te 25 fokban harisnyában aludni és takard be magad jól! Nem élveznéd, csak a gyerekeknek nagyobb a tűrőképességük általában, mint a felnőtteknek. Nekem a 3. babám van. Volt mikor 30 fok is volt a szobában nyáron, ablak kinyit, rövid ujjú body és zokni, plusz pelussal betakarva. Ha le is rúgták magukról, akkor sem lett semmi bajuk a 30 fokban, a 25-ben sem lenne.

Viszont a másik véglet a fázós babák. Mindenkinek ki kell tapasztalni, hogy az ő babája mint szeret, de szerintem hálózsák teljesen felesleges, én nem is láttam nagyon vékony hálózsákot, vagy átmenetit csak (tavasz-ősz, vagy télit). Most mindegyik meleg, hisz kint nappal is 28-30 fok van.

2014. máj. 23. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Én tényleg nem vagyok egy "hű de oara mami", de nekünk extra vékony zsákunk van. A babámnak folyton melege van, de estére neki így jó.


Nappalra: ma pl sima szoknyaruha volt rajta, se body se semmi, még zokni se.

Nem hinném, hogy estére túlöltöztetem.


Hiába van 3-4 gyermeked, mindegyik különböző, mint a miénki is,

2014. máj. 23. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Hát azért a harisnyanadrág nem ugyanaz mint egy "lezserebb"vékony pamut rugdalózó.
2014. máj. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Szerintem meg hasonló :-)!

De mindenki maga tudja, nekünk így jött be.

Mikor nem tettem zsákba, jég hideg volt reggelre a keze.

2014. máj. 23. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!