Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitévő legyek? 8 hónapos...

Mitévő legyek? 8 hónapos kislányom éjjel 2kor rendszeresen felkel és nem hajlandó visszaaludni, csak mellettem. Ha utána visszateszem az ágyába, akkor újra ébred. Nagyon kitolokmagammal, ha mellettem alszik?

Figyelt kérdés
2010. márc. 1. 13:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Nálunk ugyanez van, átveszem magam mellé és jót alszunk reggelig, már 16 hónapos. Nem is tudom meddig lesz így, de nem zavar, csak odabújik hozzám, és ettől boldog, nyugodt, elégedett.
2010. márc. 1. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
47%
szerintem eléggé...ha egy 8 hós gyerekkel szemben sem tudod érvényesíteni az akaratodat, egy nagyobbal még nehezebb lesz. de ez csak egy vélemény...
2010. márc. 1. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem tolsz ki magaddal!Az én lányom 17 hónapos és hol mellettem alszik hol az ágyában.Attól tartottam hogy odaszoktatom magam mellé de egyáltalán nincs így!
2010. márc. 1. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! Az enyém 18 hónapos, neki is vannak olyan éjszakái, mikor mellém kell hogy vegyem, mert valami miatt rosszabbul alszik. Így voltak ezzel a nagy tesók is. Egyik se szokott az én ágyamba. Mindegyik a saját ágyába lett este letéve és ha megébredt és másképp nem ment az elalvás, mellettem aludhatott. Nyugodtan tudott így az egész család aludni, reggel mindenki kipihenten ébredt... ami talán van olyan jó, mint hallgatni, ahogy sír, felverve az egész családot... Szóval egyáltalán nem biztos, hogy kitolsz magaddal, sőt...
2010. márc. 1. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, igen, nekem is ez a problémám, hogy nem tudom érvényesíteni az akaratomat, én se hittem volna, de amikor éjszaka hullafáradtan 2 órán keresztül felveszem-leteszem, akkor azt mondom, hogy talán nem éri meg, és csak reménykedni tudok benne, hogy majd változik ez...
2010. márc. 1. 15:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!