Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hol engeditek mászni a babátok...

Hol engeditek mászni a babátokat? Leterítettem neki egy paplant és ha lemászik visszateszem. Engedjem a szőnyegre ill. kőre is? Félek, hogy megfázik? Ti hogy csináljátok?

Figyelt kérdés
2009. jún. 15. 11:56
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne engednéd??? Úgysem fogod tudni mindig vissza tenni oda, ahol neked jó. egyre nagyobb, egyre kíváncsibb, egyre több mindent szeretne felfedezni. hagy menjen, csak figyeld őt, nehogy valami "rosszat" tegyen :)
2009. jún. 15. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerintem engedd mászkálni,igaz jobban kell rá figyelni,de nem ülhet a paplanon egész nap!

Én a kőre raktam egy rongyszőnyeget,és soha nem fázott meg.

2009. jún. 15. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szia! Én mindenhol engedtem mászni. A kövön ne hagyd sokáig.de hadd fedezze fel a világot:))
2009. jún. 15. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Legyen rajta megfelelő ruha, zokni. Ne legyen huzat. Ha mászik, akkor aligha fázik meg. Ücsörgéshez persze jobb a paplan. Én hat hónapos koráig a lányomat nem nagyon engedtem el, csak a szobájában (parketta), mert nálunk macska volt. Utána viszont egyre inkább, a játszótéren is mászkált már az első őszén. Ő tavaszi baba, tehát 1 évesen megint mentünk a játszótérre és már nem volt megállás se a homokozóban, se akörül.
2009. jún. 15. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hagyd. Úgyse tudsz mindíg mellette ülni és elfoglalni. Hadd fedezze fel a birodalmát.
2009. jún. 15. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Félre ne értsetek,nem a saját kényelmemből nem engedem,csupán őt féltem.
2009. jún. 15. 12:02
 7/8 anonim ***** válasza:
Az enyém is mindenhol mászik még a teraszon is, jó koszos lesz de mos a mosógép ő meg borzasztó vidám.
2009. jún. 15. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem értjük félre, szeretjük túl aggódni a dolgokat. Én is először a paplanra tettem, de rájöttem felesleges :)
2009. jún. 15. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!