Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 év körüli babátok mennyire...

1 év körüli babátok mennyire eszi darabosan a kajákat?

Figyelt kérdés
MÉg pépesíted, villával összetöröd vagy már teljesen olyan állagban eszi mint a felnőttek?

2015. jún. 19. 18:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
10 hónapos lesz. Éppcsak hogy megtöröm egy kicsit villával. 4 foga van.
2015. jún. 19. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
A lányunk 1 évesen csak teljesen pépes ételt tudott megenni. 15 hónaposan kezdett darabosabbat is elfogani, de utána is lassan haladtunk.
2015. jún. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
2 hét múlva lesz 1 éves. 2-3 hete csak olyan fogad el ami kicsit darabosabb. 4 foga van,de szépen rág velük. Gondolom az innye is besegít neki :) kis darabokra szoktam összevágni.
2015. jún. 19. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Attól függ. ha inkább főzelékes a kaja akkor villával összetöröm, vagy a joghurthoz is összenyomom neki a gyümölcsöt, de azért így is darabos. de minap kapott sült zöldséget ezeket kb 1x1cm falatokban szépen bekapkodja, meg a kis kenyér falatokat is. most 10 hós a fiam alul kettő felül 4 foga van.
2015. jún. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Értem,köszi. És ha pl. olyan kaja van hogy rizs sült hússal, krumplival, akkor azt így eszi, nem túl száraz neki? Vagy kicsit pépesítitek pl. tejfölt hozzákeverve a rizshez vagy valamit?
2015. jún. 19. 20:04
 6/13 anonim ***** válasza:
4es vagyok. a rizst nagyon puhára főzöm. miután megfőtt még hagyom minimum 10percet fedő alatt. a husokat elcsipkedem rostjaira, azt még az ínyével nem tudja szétnyomni ha kisebb pl 0,5,x0,5cm kockákat kap. ezt összekeverem, és igen keverek hozzá tejfölt, szinte az össze rizses kajába teszek. a krumplit sült hússal kb úgy csinálom hogy azért élvezze is, hogy a katonákba kapja a krumpli, ő maga teszi a szájába, és a húst meg ugye pici cafatokba én adom neki, ha ő nem tudja. ha krumplipürére gondolsz itt bele szoktam keverni a krumpliba a húst és úgy kanalazom neki, és hogy egyedül is tudjon enni főzök/sütök/párolok mellé még valami zöldséget.
2015. jún. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
én is pontosan ugy csinálom, ahogyan az utolso irta!
2015. jún. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Szuper, köszi a válaszokat, nagyon hasznos volt!
2015. jún. 19. 21:34
 9/13 A kérdező kommentje:
Még egy kérdés: és a gyümiket hogy eszi? Pl. almát, meggyet, dinnyét?
2015. jún. 20. 08:55
 10/13 anonim ***** válasza:
4es vagyok. dinnyét még nem evett, de az almát is és a meggyet is eddig csak főzve/párolva kapta mert máshogy nem fogadja el. bár minap a férjem adott neki egy meggy darabkát nyersen. a meggyet nem pucolom, csak kicsi darabokra vágom, az almát pucolom és villával összenyomkodom, vagy lereszelem.
2015. jún. 20. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!