Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mivel és hogyan célszerű...

Mivel és hogyan célszerű tisztítani a kisbabám nemi szervét? Ő egyébként lány.

Figyelt kérdés

2015. jún. 23. 21:07
 1/7 anonim ***** válasza:

Én simán a gyógyszertári fürdetőkrémet feloldottam a vízbe és megmostam neki ott is vele.

Most már nem azt használom, hanem Gabit, amiben nincs parfüm, alkohol, meg ilyen vackok, tehát hipoallergén és ugyanúgy mosom vele, mint előtte. Vízbe bele és ennyi.

Külön oda nem kell használni semmit.

AMúgy peluscserénél szépen ott is megtörölgettem neki vigyázva persze, hogy nehogy bemenjen vmi a hüvelybe.

2015. jún. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm a hozzászólást, ötletet.
2015. jún. 23. 21:15
 3/7 A kérdező kommentje:
Olyanról is olvastam már, hogy fültisztítóval az ajkak közül ki lehet kotorni, tisztítani, ha van ott valami. Nem tudom, hogy ez mennyire jó ötlet.
2015. jún. 23. 21:17
 4/7 anonim ***** válasza:
Semennyire. És szerintem a lányod sem díjazná...
2015. jún. 23. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
furdetot oldottam en is a vizbe es ennyi...a vegbel korul megmostam neki de a szemerem ajkakat nem huztam szet, nekem azt mondtak a korhazba ne nagyon nyulkaljak ott....ha nagyobb kaka volt akkor kicsit jobban kilotykoltem ott neki furdes kozben, talan szet is huztam neki kicsit de semmikepp se nyulkalj bele semmivel.
2015. jún. 23. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kaki után én mindig megmosdatom baba szappannal, este csak a fürdetőkrémes vízben a pelenkával szoktam szépen megtörölgetni.
2015. jún. 24. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2015. jún. 24. 09:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!