Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináljak ha kicsípte a...

Mit csináljak ha kicsípte a kaki a Picim popóját?

Figyelt kérdés
Jajj annyira sajnálom a csibémet! Én mindig, egyböl ahogy bekakil már rakom is tisztába, de múltkor amikor védönönél voltam Ö aztmondta, hogy hiába szedem kiröktön majd alóla a kakit-Ha jön a foga ugyis kicsípi majd.. Na Én ezzel ugy voltam, hogy úgyse mivel mindig tisztába rakom. Na most eljött a fogzás ideje, és ténlleg igaza volt a védönönek mert kicsípte, hiába rakom tisztába annyira rosszabodik, hogy ma REGGEL még csak piros volt most délután meg már pöttyös is , piros is-és nagyon fáj neki! Sudocream-et használok-végig azt használtam-Jó vastagon. De nemtudtok valami mást rá ami gyors és hatásos, hogy ne fájjon neki??

#Kicsipte
2015. jún. 26. 15:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Tisztába rakáskor popsitörlő helyett használhatsz sima langyos vizes ruhát letörléshez. Nekünk bevált a Sudocrem, de ne úgy képzeld el, hogy varázsütésre elmúlt, akkor lett látványosan jó, amikor a széklete is helyreállt. Lehet, nektek más használna.
2015. jún. 26. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Levegőztesd neki sokat. Ne használj törlőt, hanem vízzel mosd le, és én neogranormont ajánlom inkább.
2015. jún. 26. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nekünk viszont a Bepanthen vált be. Próbáld ki!
2015. jún. 26. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ilyenkor én is a sima popsikenőcs helyett Neogranormont használtam. Az azért jobb ilyen helyzetben, mint a Sudocrem.
2015. jún. 26. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Jó akkor veszek Neugranormon-t csak mondjuk a Neugranormonnak olyan fura kissé vizes állaga van. Azért gondoltam, hogy az kamu szar... Sudocremet meg azért szeretem mert anyum egésségügyben dolgozik és decubitus-os hátra nagyon jó! Az Nekem is eszembe jutott, hogy langyos víz az biztos jót tenne, ha inkább azzal törölgetném. Köszönöm válaszaitokat!!
2015. jún. 26. 17:18
 6/12 anonim ***** válasza:
Én a fogzás óta nem használok soducream-et, mert semmit se ért. Kaki után a csapnál lemosom a fenekét, van hogy langyos vizzel, de volt kamilla teát is raktam rá. A Doktornéni felírt egy tuti kenőcsöt ami az ő receptje alapján készül a patikába, azóta max picit piros volt a popsiját, hiába a fogzás.
2015. jún. 26. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ne a tégelyes Neogranormont vedd, hanem a tubusos kenőcsöt! A tégelyes tényleg vizes és semmit sem ér.
2015. jún. 26. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem szabad vastagon kenni! Nálunk legjobban a hintőpor vált be ilyenkor.
2015. jún. 27. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
jól mondja az utolsó, inkább masszírozd a bőrébe, ne a krémben tocsogjon a gyerkőc!
2015. jún. 27. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
gyógyszertári neogranormont vegyél! Ne tégelyest! A tégelyes nem jó!
2015. jún. 27. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!