Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 16 hónaposomnak iszonyúan...

16 hónaposomnak iszonyúan kicsípte a kaki a popsiját. Milyen natúrkozmetikummal segíthetek rajta? Nem szívesen kenném Bepantennel és társaival. Aloe vera növény zseléje használna?

Figyelt kérdés
Nem vagyok elvetemülten zöld és bio, de egy kicsit sok nekem ez a rengeteg kemikália.
2013. szept. 13. 21:05
 1/5 anonim ***** válasza:

Ami sokat segít, ha olivalajjal törlöd le és azzal kened be. Az Aloe lehet, hogy használ neki, de óvatosan próbáld ki, nehogy túlérzékeny legyen rá.


Az olivaolaj fertötlenít is, meg gyulladáscsökkentö hatása is van.


Ha meg tudod oldani, akkor a kicsire ne adj állandóan pelenkát, mert minél jobban szellözik a böre, annál hamarébb tud gyógyulni.

2013. szept. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

És akkor jön a drága körömvirág kenőcs és viszi a prímet.


De ne gagyi narancssárga zselészerűt vegyél, hanem ami zsír alapú.


Magad is csinálhatsz otthon ha van disznózsírod és körömvirág a kertben. ;)

2013. szept. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Shea vaj is nagyon jó, de valóban drágább mint az otthoni olíva olaj és a körömvirág krém - ha ezek nem használnának próbáld ki (nagyon kevés kell belőle).
2013. szept. 13. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem kened a popsiját? Én megpróbálnám azt is, hogy kamillás fürdőt csinálok neki estére, az nyugtatja a bőrt. Az is jó ötlet, hogy hagyod szellőzni, amikor csak lehet.
2013. szept. 13. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Körömvirág kenőcs (nem krém), mert abban több a "hatóanyag". Nem egy olcsó buli, de egy csomó mindenre lehet majd még használni!
2013. szept. 14. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!