Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tanuló asztalka, vagy járásseg...

Tanuló asztalka, vagy járássegítő és tanuló asztalka 2 az 1-ben?

Figyelt kérdés

Szeretik a babáitok? Van értelme valamelyikre kiadni ennyi pénzt? A járássegítőnek van gyakorlati haszna, vagy csak belehajszolom vele a járásba a babámat.

10 hónapos kisfiamnak lenne, aki kapaszkodva jár, pár másodpercig kapaszkodás nélkül áll. Egész nap talpon van, fogja a kezünket, hogy sétáljunk, nekem meg nem bírja a derekam.

[link]

[link]

[link]


2015. jún. 27. 10:43
 1/9 anonim ***** válasza:

tanuló asztallal sokat játszott, ln használtan vettem 3.000.-ért, úgy azért megérte. na meg a molto gomba és a molto elefánt, azok is hasonlóak mint a fp de szerintem sokkal jobbak :) esetleg gowi ház, az meg golyópálya is, de az majd olyan 1,5 éves korban mert nehezebb :)


a járássegítőnek szerintem nem sok értelme van, akkor inkább egy játék babakocsi vagy fiú lévén esetleg szerszámos kocsi... :)

2015. jún. 27. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A járássegítő csak árt neki. Ne fogd a kezét, megy majd egyedül is. Ha fogod a kezét, vagy járássegítő van, akkor nem tanul meg egyensúlyozni és esni sem. Legalábbis nehezebben.
2015. jún. 27. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

A járássegítő szerintem is felesleges, csak elesik vele, nekitolja mindennek stb. Viszont a tanulóasztal szuper, a fiam már hónapok óta használja, nincs olyan nap, hogy ne menne oda nyomkodni. És ezt többektől is hallottam.

Mi nagyon sokat vezettük kézen fogva, mert ha nem, akkor őrült hisztit rendezett. Aztán egyik nap ellökte a kezemet és ment magától. Kiválóan egyensúlyozik és ügyesen esik. 13 hósan már egyedül ment. Most 15 hós, szalad. Semmi hátrányát nem látok a vezetgetésnek.

2015. jún. 27. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tapasztalatokat. A vezetgetés úgy működik, hogy az apukájával elkezdték (hiába könyörögtem, hogy ne), onnantól persze már le sem akar ülni a kisfiunk. Én annyit szoktam, hogy egész lent, a derekánál tartom annyira, hogy ne essen el. Ha így megfelel neki, akkor sétálhatunk, de a kezét nem akarom fogni, hogy a könyök, váll izületek ne sérüljenek. Fogalmam sincs, hogy hogy kéne, gondolom a legjobb lenne, ha sehogy nem avatkoznánk a fejlődésbe, de ezen már túl vagyunk.

Az asztalt akkor megnézem használtan.

2015. jún. 27. 11:11
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekunk van tanulo asztalunk es jarassegitonk is.mind a kettot nagyon szereti.pont olyanunk van,mint AZ utolso amit linkeltel.mar megtanulta megforditani is,igy egyszer csak eszebe jut es oda-vissza jarkal vele. :) szerintem egyik se hulyeseg,de mi hasznaltan vettuk mindkettot,igy nem kerult olyan sokba.nalunk AZ nem igaz hogy nem tanult meg esni.en meg kezen fogva nem nagyon vezetgetem,en meg annak nem vagyok a hive...12honapos egyebkent a kisfiam..
2015. jún. 27. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ne sétáltasd kézenfogva!!! Mászkáljon négykézláb minél többet. Erősödnek a hátizmai, összerendeződik a négy végtag mozgása, téri tapasztalatokat szerez (bebújok alá, átfurakodom közte...) és önállónak éli meg magát.

Játékból se kell megvenni ezt a sok csilivili drága szerkentyűt. Persze jó ha van néhány labda, különböző anyag és méret, kockák, néhány figura, kisebb nagyobb autók amiket könnyű gurítani, ki-be pakoláshoz dobozok, vödrök, felfűzhető dolgok, pl. fa karikák, amiket egy fakanál nyelére fűzöget, ezen kívül meg egy csomó háztartásban megtalálható tárgy, ami nem veszélyes, és a gyerek jól elszórakozik vele. Tésztaszűrő, tölcsér, műanyag palack, amibe színes folyadékot öntesz, vagy apró zörgő tárgyakat teszel bele. A tetejét akár rá is ragaszthatod, nehogy akkor tanulja meg kinyitni, mikor nem veszed észre.

Családi körben figyeltem egy kisfiút, aki körül érintetlenül hevertek a drága játékok, miközben ő az egyik üres pillepalackkal ütögette a másikat, és kiválóan elszórakoztatta magát.

2015. jún. 27. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Sokat van négykézláb is, de többet függőlegesben. Nem azért, mert sétáltatom egész nap, hanem mert felkapaszkodik és megy.

Amúgy a kedvenc játékaiba nagyon beletrafáltál, épp a műanyag krumplikiszedő és a tölcsér. Imádja a petpalackokat is. Csak gondoltam tök jó lenne, ha látná mondjuk a tehén képét és amikor megnyomja, akkor hallaná a tehén hangját. Össze tudná kapcsolni a kettőt. Persze kutyát, cicát, madarat mutatok neki az utcán, de lovat, marhát... nehéz. Úgy gondolom, hogy attól, hogy drága, meg új találmány, még okos dolog egy ilyen asztalka, csak azért, hogy a sarokban álljon, nem akarnám megvenni. Ezért érdekelt, hogy szereti-e az a baba, akinek van. Aztán meg beindul a gépezet, hogy melyiket érdemes, mit tudjon ez a ketyere, ezért merült fel a járássegítő, amiről gyorsan lebeszéltetek.

2015. jún. 27. 14:15
 8/9 anonim ***** válasza:
10hós fiamnak vettünk járássegítőt lakásban nem használja a butrok mentén közlekedik de ha kimegyünk az udvarra akkor nagyon szereti tologatni..szerintem igen hasznos dolog.Attól még hogy fél órát használja nem lesz semmi baja a járásával és mással sem. Én is használtan vettem neki bejött. Tanulóasztalat most kaja majd meg első szülinapjára szóval arról még írni nem tudok vagyis de amikor az elemett kivettük belőle ( tárolás miatt pár hónapja megvettük előre) nagyon rá volt kattanva szóval tuti szeretni fogja :)
2015. jún. 27. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ja a tanuló asztal az olyan mint amit linkeltél természetesen abból újat vettünk még is csak az első szülinapja lesz :)
2015. jún. 27. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!