Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7/9 es apqar 36hétre csaszárbo...

7/9 es apqar 36hétre csaszárbol születetnél baj?

Figyelt kérdés
Elhuzodo adaptácio császármetszésből jo állapotban született :) ez van a záron!!! Másnap megis kaptam már reggel mikor nem voltam ott fenn megfigyelőben 5nap után hazajöhettünk:)

#császár #Apgár
2015. jún. 27. 18:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Miért lenne baj?
2015. jún. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Oxigénhiány rajta lett vna a papiron ugye?
2015. jún. 27. 19:13
 3/14 anonim ***** válasza:
Én bár természetesen, de szintén a 36. héten szültem. 9/10-es értéket kapott. Nem mondták, hogy baj lenne. 1.5 éves, okos fiú. Ha valami gond lenne ezzel az értékkel, akkor bizonyára szóltak volna.
2015. jún. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Császár más mint a rendes szüles máshogy is nezik azértéleket:) paromeknak azt mondták minden redbem volt :)
2015. jún. 27. 21:19
 5/14 anonim ***** válasza:

apgar az apgar, császárnál is pont azok a pontozandó tételek mint a sima szülésnél! az, hogy 7es az apgarja az nem túl jó, főleg császárosnál, hiszen neki nem kell átküzdenie magát a szülőcsatornán, de az mindenféleképpen nagyon jó jel, hogy 5 perc után már 9est kapott!

de persze bajnak nem baj, annyira nem rossz ez, hogy aggódj :)

2015. jún. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Hát azért nem minden esetben ugyanaz,kedves utolsó! Nekem altatásos császárom volt, és mivel ilyenkor jut a babához az altatóból, alacsonyabb lehet az apgar.

Kedves Kérdező! Sajnos az átmeneti ox.hiányt nem mindig írják rá. Nálunk sem, de valószínűleg volt, mert hipotón lett a fiam. Dévénnyel helyrejött.

De ne aggódj, a 7-es jó érték!

2015. jún. 28. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Pontosan azèrt lehet rosszab csàszàrnàl mer nem ment át az ingereket csak kikapták felse készülhetett rá .. ☺☺ kedves utolso nálatok mi volt az apqar és mien mértékben volt hipoton a kisfiad ? Meg akkor olyan hatalmas baja nem lehet fogyatékossák vagy ilyesmi ugye ?
2015. jún. 28. 06:44
 8/14 anonim ***** válasza:
Az én lányom is 36-ra született szintén császár,de 2/8-as volt az apgar értéke. :( Intubálni kellett sajnos,de most 12 éves gyönyörű,egészséges kitűnő tanuló nagylány. :) Pedig volt ugye egy kis oxigén hiánya,de ez mid fel volt vezetve a zárón. Egy kis fejlődés neurológia,gyógytorna,szemészet szív UH-t csináltak az első 3 hónapban.
2015. jún. 28. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Utolsó, megnyugtató ilyet olvasni. Bocsi hogy offolok, de megkérdezhetem nálatok mi volt a probléma? Az én lányom 4/7-es apgarral született, egyértelmű volt az oxigénhiány, nem is sírt fel egyből. Utánaolvasgattam akkor és persze csomó rosszat olvastam az oxigénhiányról. Depis is voltam hónapokig, hogy most mi lesz vele. Jelenleg 1 éves, mindent szépen csinál amit kell, megért szinte mindent már, én bízom benne hogy nem lesz baj. AZ én lányom meg feszes volt kicsit, hason nem maradt meg az istenért sem, már pár naposan tartotta a fejét. Sokan mondták, hogy milyen ügyes, de az is a feszessége miatt volt, illetve nagyon sokat volt ökölben a keze. Nekem azt mondták a 7-es az éppen határeset.
2015. jún. 29. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Nekünk az 1perces volt 7-es az 5perces 9-es 7\9 :) pont 1 éves a kislányod :) ??
2015. jún. 29. 07:02
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!