Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egyesek miért mások piszkálásá...

Egyesek miért mások piszkálásával foglalkoznak itt állandóan?

Figyelt kérdés

Már elnézést,de itt vannak olyan buta emberek,hogy azon néha már nevetni kell.

Ha valaki valamit nem tud,vagy nem érdekli,akkor miért nem tud elsiklani a válasz felett? A piszkálódásokkal mindenki saját magát járatja le szerintem.Mindenki mást nem tud,mindenki másban tanácstalan,és ha valaki már idejön erre az oldalra,akkor ezt tartsa tiszteletben.

Köszönöm aki csatlakozik hozzám! (A)


2010. márc. 2. 22:26
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
60%
Csatlakozom. :-)
2010. márc. 2. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
60%

Csatlakozom:)

Olyan sokan szeretik osztani az észt!

Már nagyon meggondolom, hogy tegyek-e fel kérdést, mert sokan csak lehurrognak.

2010. márc. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
60%

Csatlakozom, de hiába :(

A buták ugyanúgy itt maradnak kötekedni :(

A legártatlanabb kérdésekbe is képesek belekötni, sokszor tapasztalom.

Esetleg vmi taktika ? :)

2010. márc. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
72%
Gondolom marhára unatkozik, mindemmellett még rosszindulatú is, és abban leli örömét, ha másokat bánthat.
2010. márc. 2. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
60%
Miért mi történ veled kedves kérdező? Gondolom valaki beléd kötött itt, vagy nem személyes?
2010. márc. 2. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
60%
Csatlakozom! Tegnap pl. "belefutottam" egy olyan csajba, aki szó szerint ezt írta: "szeretem szívni mások vérét"... Na ez kiverte nálam a biztosítékot. Szóval vannak itt sajnos olyanok, akik ezen élvezkednek, ezzel szórakoznak. Hát tudod, sose legyen nagyobb boldogságuk! (B)
2010. márc. 2. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Előfordult már hogy belémkötöttek,vagyis a kérdésembe,de lényegtelen,nem annyira fontos,csak nagyon sokszor olvasom,hogy sokszor előfordul ez másoknál is. És egyszerűen nem értem,hogy miért van erre szükség.Az ilyen ember nem tudom miért gondolja,hogy tanácsaival másokon segíteni tud,azaz nem értem miért van itt. Mint már írtam,mindenki más,mindenkinek más a problémája,és mindenki valamiben tapasztalatlan,és ezt nem kinetetni kell,hanem segíteni a problémán. Hát röviden ennyi.
2010. márc. 2. 22:42
 8/17 anonim ***** válasza:
60%
Az ilyen parasztokon röhögjetek egy jót, tudom, könnyű mondani. Taktika? Talán a visszaszivatás, már ha van kedvetek és energiátok lealacsonyodni az ilyenek szintjére. De szokták mondani, hogy mindenki ellen a saját "fegyvere" a legjobb fegyver. :-)
2010. márc. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

"Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal"

-Woody Allen-

Ez is egy taktika. :)

3. voltam, *L*

2010. márc. 2. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Csatlakozom!! Már én is gondolkodtam egy ilyen kérdés feltevésén, de megelőztél!

Szerintem/tünk azért jött létre ez az oldal hogy amit nem tudunk azt megkérdezhetjük itt, következmény nélkül!

Valakit ez nem érdekel,és nem segítőkész. Ebben leli örömét! Hát csinálja! Előrébb nem jut vele, főleg ha nem reagálnak rá!!

2010. márc. 2. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!