Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Belehet Öt vinni a medencébe?

Belehet Öt vinni a medencébe?

Figyelt kérdés
Na most, vettünk egy nagyon nagy medencét! Feltöltöttük, egyenlöre 23 fokos. Na de most bajban vagyok, mert nem tudom, hogyha majd melegebb lessz a víz be-e vihetem a 6 hónapos fiamat? Füdetéskor 37 fokos vízben fürdik. Dehát akik Pl mennek tó közelbe (Balaton)nyaralni babóval, be sem viszik a vizbe? Vagy most hogyvan ez? Direkt vettem Neki baba úszógumit, hogy velünk pancsolhasson és erre pont most gondoltam, hogy nemistudom be-e jöhet velünk. 25-26fok körül biztos lessz majd pánap múlva, de talán azis kevés nem? Ki mit tud erröl mondani? A válaszaitokat elöre is köszönöm!!

#Medencevízfoka
2015. júl. 2. 10:58
 1/4 anonim ***** válasza:

6 hósan simán, persze ne legyen órákat benne, de megpancsiztatni majd az árnyékba vinni simán lehet már ennyi idösen.


Ami fontos, hogy legyen bekrémezve, még árnyékban is, vagy adal rá uv szürös strand polot. Ne legyen direkt napfényen sokáig, és kalap legyen rajta.

Ès inni inni és inni.

2015. júl. 2. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Vidd be nyugodtan!

Az UV-szűrős póló meg pénzkidobás, a sima póló is UV-szűrős, bőven elég az. De ha rövid ideig van a napon, elég a naptej.

2015. júl. 2. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat! Akkor nyugodt szívvel beviszem. Akiket kérdeztem, mindenki azt mondta, hogy vihetem nyugodtan!
2015. júl. 2. 15:41
 4/4 anonim ***** válasza:
Nyugodt szívvel beviheted. Jót fog neki is tenni egy kis pancsi ebben a melegben
2015. júl. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!