Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kerti pancsolóba (felfújható...

Kerti pancsolóba (felfújható kis medencébe) miben lesz babátok? Mit adtok rá? És hány hónapos kortól lehet vinni strandra?

Figyelt kérdés

10 hónapos a lányom, de az időjárás előrejelzést elnézve lesz ő 11 is mire jó idő lesz. Mit adjak majd rá? Úszópelust? Fürdőnadrágot? Gondolom egy kis vékony póló is el kell.

Strandra mikortól lehet vinni? Láttam ilyen kis baba hajót, azzal be lehet menni a mélyebb (150 cm) vízbe is?

[link]

[link]



2012. máj. 29. 11:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Egy lazább világos pólót és úszópelust mindenképp. (De kend is be.) Én nem ismerem ezt a holmit, jópofa, de előbb csak az ölembe vinném be, hogy ismerkedjen, és pici vízbe, ha már ül magától stabilan és mászik.
2012. máj. 29. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Otthon a kerti pancsolóba csak úgy pucéran ültettem bele, mert mi naponta akár 3-4 alkalommal is cseréltük a vizet. Soha nem engedtem hideg vízbe, inkább olyan majdnem langyosba...

De akár strandra, akár természetes vízhez mentünk, úszópelust adtam rá, arra egy kis fürdőnadrágot és egy világos pólót. Természetesen be is volt kenve.

2012. máj. 29. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Itthon pucéran volt, mert nem kaptam úszópelust, de fogok venni, azt szeretnék ráadni majd.

14 hónapos.

Úgy ment be először, hogy apa bement, és játszott a játékaival, akkor úgy szívesen bement ő is, de magától nem ment volna. Utána élvezte.

Máshová úszópelust és fürdőgatyát is adok rá, mert hajlamos lerángatni a pelusát. :) Itthon nem tud olyan messzire menekülni.

Nekem tetszik, amit linkeltél, de strandon nagy vízbe azért nem vinném be, mert ott általában sokan vannak, és hideg a víz is neki. Engem is szoktak lökdösni, véletlen lefröcskölni, lehet, megijedne. Balatonba mondjuk bevinném, az nagy melegben melegebb, mint egy medence.

2012. máj. 29. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

otthon pucin :)


standra 3 hónapos kortól ahogy bébi úszásra is , oda úszópelus elég


naptejet használj mindig mindenhol

2012. máj. 29. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az erkélyen nálunk is pucérkodás megy, de kertbe lehet, hogy egy vékony fürdőbugyit ráadnék, hogy ha kimászik és beül a fűbe, akkor ne menjen be mindenféle az illetlen helyekre :)

Én a pólóban fürdést nem szeretem, szerintem nagyon kényelmetlen. A pancsolót lehet árnyékba tenni fa alá, strandon meg JÓL bekenni. A sapka szerintem fontosabb a fejére. Minél vékonyabb, be is lehet vizezni!

2012. máj. 29. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!