Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idős koráig utazott a...

Mennyi idős koráig utazott a gyermeketek háttal a menetiránynak? Mennyi idős volt, mikor már előrefele kötöttétek be?

Figyelt kérdés
2015. júl. 7. 09:31
 1/5 anonim ***** válasza:

Az első gyereknél még csak gyerekülésünk volt, így ő talán már 10 hósan így használta. A másodiknál a hordozónkat csak háttal lehetett bekötni, így amikor azt már végképp kinőtte, olyan egy évesen került gyerekülésbe és menetirányba.

De mindkettő (természetesen vízszintesig dönthető) sportbabakocsiban "nőtt" fel a kezdetektől, így - ha erre irányult a kérdés - lelkileg szerintem nekik mindegy lett volna, mikortól látják inkább az utat helyettem.

2015. júl. 7. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2 éves kora után cseréltünk ülést. Szerettem volna tovább is, de itthon sajna nincs olyan ülés. 1,5 éves korig mindenképpen háttal kellene szállítani, de 4 éves korig ideális.
2015. júl. 7. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kb 11 hónapos volt amikor lecseréltük a babahordozót / 0-13kg/ amit csak háttal lehetett bekötni gyerekülésre / 9-36kg/. Abban menetiránnyal szemben ül.
2015. júl. 7. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
6 hónapos korától volt a fiamnak 0-18-as ülése, amit 1 éves kora körül fordítottunk meg, addig háttal utazott.
2015. júl. 7. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hat hónapos korától,amikor a hordozót ülésre cseréltük.
2015. júl. 7. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!