Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Létezik olyan, hogy az anyatej...

Létezik olyan, hogy az anyatejtől fáj a 2 hetes babám hasa, a Beba sensitivetől (ami csökkentett laktóztartalmú), meg semmi baja sincs?

Figyelt kérdés
2015. júl. 8. 07:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet. Lehet, hogy tejcukor erzekeny a baba? Csak tippelek, a gyerekorvos csak okosabb, mint en...
2015. júl. 8. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szinte minden gyerekkel így van. A senzitiv meg kifejezetten hasfájós babáknak van.
2015. júl. 8. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Igen,ki is voltam akadva,hogy az anyatejtől ordított, mint a sakál,a tápszertől meg semmi baja nem volt.A védőnő szerint sajnos így szokott lenni.

Nem laktózérzékeny amúgy.

2015. júl. 8. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen, sajnos nálunk is így volt, igaz ő a Bebát meg kihányta, így Humana Ha tápszeres lett.
2015. júl. 8. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Simán.Nálunk tejfehérje-intoleranciás a baba és az anyatejtől ordított,se fejve,sehogy nem ette meg.Ezért lettem tejleadó,rengeteg volt.A másik babának semmi baja nem volt tőle,sőt,nagyon szépen fejlődött.

Nálunk is a Bebát ette,aztán kellett váltani neocate-re,mikor kiderült. (próbáltam én is,hogy nem eszek tejes dolgokat,de nem jött be,nem fogadta el később)

2015. júl. 8. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Miert kellett váltani a Bebáról? Az csökkentett laktóztartalmú. Vagy már az is sok volt a babádnak?
2015. júl. 8. 13:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!