Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kb mennyi idős korukig kell a...

Kb mennyi idős korukig kell a babákat büfiztetni?

Figyelt kérdés
2015. júl. 9. 19:46
 1/7 anonim válasza:
19%
4 évig.
2015. júl. 9. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
6-8 hónapig, ha már felül, "stabilabb" a baba akkor már nem kell. Babafüggő is
2015. júl. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
én kb fél éves koráig büfiztettem, talán már előbb hagytam el, amikor már tudott forogni, így szépen kimozogta a levegőt. már 11 hónapos, eszik, leteszem a földre csúszik-mászik 5 percen belül jönnek a büfik.
2015. júl. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nálunk egy éves és még mindig kell,de csak reggel-este tápszer után; illetve éjjel,amikor felkel inni.Büfi nélkül nem tudom vissza fektetni,mert sírva ébred a bent maradt levegőre.
2015. júl. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
mi vaéahogy szépen, lassan, "leszoktunk" rola...10 honapos volt mire feltunt, hogy jé, nem is bufiztetjuk már egy jo ideje.
2015. júl. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Amíg 1-1 étkezés csak szoptatásból állt. 1 éves és este még szopik, ami után mindig büfiztetem, különben megébred fél-1 órán belül és addig nem nyugszik meg, míg ki nem veszem egy büfi erejéig.
2015. júl. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Ditta323 ***** válasza:

Ide is leírom.

1 hós koráig "büfiztettem", mert nem akart büfizni, ha meg igen az nagyon nehezen ment, volt, hogy felébredt rá, és inkább hagytam. Semmi gondja nem volt, hogy nem büfizettem, most meg már magától is megy (10hós)

2015. júl. 9. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!