Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babám 6 hetes, a Vedono...

Babám 6 hetes, a Vedono szerint mar enyhülnie kellett volna a hasfajasanak mert mar elég nagy. En azt olvastam h tipikusan 3 hónapos korukig tart. Most akkor mi az igaz? Nálatok mikor múlt el?

Figyelt kérdés
Tényleg enyhülnie kellett volna mar? Valami más lehet a baja?
2015. jún. 3. 16:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Fiamnál 5, lányomnál 4 hónapos korban múlt el a hasfájás.

Fiamnál fokozatosan, lányomnál meg szinte egyik napról a másikra.

2015. jún. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Hűű hat remélem addig nem tart majd. Mar várom a 3. hónapot mint a messiást. Csak rám ijesztett, ugy mondta hogy mar túl nagy o ahhoz h ennyire fajjon a hasa. Nem is ertem...
2015. jún. 3. 16:30
 3/14 anonim ***** válasza:
Kislányomnál 4 hónapig tartott. Mivel semmi más baja nem volt, ezért doki is mondta, hogy csak hasfájás lehet.
2015. jún. 3. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nekem a kislányom 11 hetes volt, mikor egyik napról a másikra elmúlt a hasfájása.
2015. jún. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Mivel mindig nézi a gyerekorvos-megvizsgálja stb. gondolom szólt volna ha bármi baja lenne.

De mivel nincs ezért a drága védőnő már csak tudja,hogy a babád szimulál.

Hát komolyan milyen védőnők vannak?Az ilyen csak hátráltatja az amúgy is lelkileg labilis anyukákat.

Tisztelet a kivételnek ami kb.max 10% sajnos!

2015. jún. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Kitartás! A kisfiammal nagyon megszenvedtük, rettenet hasfájós volt, és nem akartam elhinni, de 3 hónaposan tényleg elmúlik.Nálunk fokozatosan szűnt meg.

Próbáltunk mindent, de semmi sem használt, csupán a türelem.

2015. jún. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 aHermann ***** válasza:

Szia!

Elég érdekes egy védőnő van nálatok.

A fiunknál 6 hetesen kezdődött a hasfájás, 3 hónapos koráig tartott, nagyobbik lányunknál 4 hetesen kezdődött, 2,5 hónapos korig tartott, a kisebbiknél 2 hetesen kezdődött és 2 hónapos koráig tartott. Mindegyiknél egyik napról a másikra tűnt el. Csak a meleg hajszárítózás (pocak melegítése) segített.

Kitartás!

2015. jún. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Koszonom mindenkinek! Valahogy kibekkelem a 3 hónapot, bar elég nehez.(de ezt ti tudjatok a legjobban) Akkor ez most hülyeség volt amit mondott. Amúgy nagyon normalis csak ezt nem tudom honnan szedte vagy miert mondta :-/ mármint a Vedono...
2015. jún. 3. 22:33
 9/14 anonim ***** válasza:
Nem irtad hogy anyatejes vagy tapszeres e a babad. Az enyem anyatejes volt 1,5 eves koraig es kb.3-4 honapos koraig volt hasfajos, de nyilvan ilyenkor az etkezesedben is kell keresni a hibat. Nalunk gondot okozott ha tejet ittam, ha paradicsomot ettem, babgulyast, fokhagymas tejfolos ubisalit nagyon megszenvedte, es persze ilyenkor nem ajanlott a tul fuszeres, csipos, fustolt elemiszerek fogyasztasa sem.
2015. jún. 4. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 aHermann ***** válasza:

Kedves 9-es, van akinél segít az, hogy mit eszik, van akinél nem.

Én a nagynál mindenre figyeltem, nem ettem, amit nem ajánlottak, de gyakorlatilag ébren tekergett 1,5 hónapig (kivéve melegnél).

A középsőnél már ettem, ittam olyan dolgokat, amiket megkívántam, de elvileg nem ajánlatos. Nagyon jól esett, főleg, hogy volt olyan, amit terhesség alatt egyszerűen nem bírtam fogyasztani (a helyette ajánlottnak meg pocsék íze van). Nem ettől fájt a hasa.

Nálunk genetikailag van kódolva a hasfájás.


Mindhárom fél éves koráig kizárólag anyatejes volt.

2015. jún. 4. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!