Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A Laevolac szirupot hogy...

A Laevolac szirupot hogy szoktátok adagolni a szorulásos babátoknak? Na és belekeveritek valamibe, vagy simán a szájába adagoljátok?

Figyelt kérdés

Itt olvastam a válaszok között,hogy valaki úgy adja,hogy egyből a szájába folyatja,így kipróbáltam úgy. Mivel alig iszik a babám,így soha nem itta volna meg az elkevert italban azt 5 ml-ert, amit beadtam neki reggel.....

Milyen sűrűn adjak neki?

Reggel óta egy kemény kakiláson van túl,tehát nem lett puhább neki a széklete...:(


Előre is köszi a segítségeteket!!!!


Jajjj...azt majdnem elfelejtettem leírni,hogy most töltötte be a 7. hónapját a kislányom.!


2010. márc. 4. 15:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Én is 7 hónapos korában adtam neki először, és szintén kiskanállal a szájába. Nem lett azonnal eredménye, kb úgy jó fél nap múlva. De egy kanállal mindig elegendő volt, nem ismételtem.
2010. márc. 4. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!


Én kimértem azt az 5 ml-ert a pohár segítségével,majd felszívtam ilyen kórházi fecskendőbe,és úgy nyomtam a szájába egy-egy kis adagot..

De olyan kis édes volt mikor adtam neki...ahogy lenyelte,már nyitotta is ki a kis száját,hogy jöhet a következő adag,mintha kaját kapott volna...:)


Szóval nálatok volt sikere..! Hát nálunk sajna ugyanolyan kemény volt,de legalább nem kellett segítenem neki a hőmérővel kiszedni...,és legalább nem sírt a fájdalomtól.!!!


Azért légyszi aki még olvassa,és adott ilyet a babájának,segítsen,hogy ilyenkor napjában többször adta,vagy csak reggelente kúraszerűen.?

Na és persze milyen mennyiségeket..?


Köszi !!!!!

2010. márc. 4. 15:57
 3/6 anonim ***** válasza:
Egy nap 3x kajpja, a tápjába keverve. Igen jó hatású. Mi régebb óta használjuk. Szerintem jobb belekeverve valamibe.
2010. márc. 4. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

És milyen adagokat adsz egyszerre?

2010. márc. 4. 16:24
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én naponta adom esténként 5 ml-t. Simán kiskanállal a szájába.

2010. márc. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod!!!
2010. márc. 6. 08:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!