Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 hónaposnak babának milyen...

5 hónaposnak babának milyen babahintát ajánlotok?

Figyelt kérdés

Lassan 5 hónapos lesz a kisfiam, és szeretnénk neki babahintát vásárolni, mert imád ugrálni a karunkban.

Viszont rengeteg fajta/márka van, melyiket ajánljátok?

Köszönöm előre is!



2015. júl. 11. 21:23
 1/7 anonim ***** válasza:

[link]


Nekem ezek tetszenek, de már nagyok a gyerekeim:) Ilyet vennék.


Nekünk műanyag beülős hintáink voltak.

2015. júl. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
4 hónapos volt a kisfiam amikor az előbbi válaszoló linkjében lévő hintát vettük. Imádtuk. Addig tudtuk használni amíg fel nem állt és bele nem költözött a sajtkukac a popójába kb. 7 hónapos korában. Akkor vettünk ilyent: [link] Ezt is nagyon szerettük, jól lefárasztotta+élvezte és én nyugodtan tudtam főzni. Ezt addig használta amíg el nem kezdett járni 11 hónaposan.Most beülős hintánk van de nem nagyon érdekli.
2015. júl. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

én 5 hónaposnak már nem vennék babahintát. most jó az idő, le tudtok menni a játszótérre, van az a nagy lapos hinta, abba belefektetheted. de 1-2-3 hónap múlva ha felül, már nem fog megülni a babahintába, ahhoz meg nagyon drága. enyém 6 hónapos korában ült fel, addig tudtuk használni a babahintát. na meg azok 10 kilóig használhatók, azt is van olyan baba aki korán eléri, szóval pénzkidobás pár hétre. ha meg felül, akkor rengeteg fajta van amit az ajtófélfára szerelhettek, van rugós hinta is amiben ugrálni is tud, azt majd olyan 9-10 hónapos kora körül tudjátok már használni :)

vagy hosszútávra még az ikeás zsákhinta is jó, most bele tudod fektetni, később meg ülhet benne :)

2015. júl. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

amíg nem ül adamo hinta jó

ha már ül a sparban is van, az a dudálós, 2 ezer ft

és fejlesztő 1 éves kor körül az ugráló hinta

2015. júl. 11. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Adamo hintánk van 11 hónapos és bizony imádja.Le van engedve annyira hogy ha rugozik leérjen a lába így tud ugrálni bene és biztonságos. Ha elfárad el is alszik és kénylemes.. Én csak ajánlani tudom.
2015. júl. 11. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Olyan amit az első linkelt. Kistesónak is megtartjuk :)
2015. júl. 11. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekünk chicco polly swing van, imadja a kislanyunk ! :)
2015. júl. 12. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!