Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Megmaradt espumisan?

Megmaradt espumisan?

Figyelt kérdés
Megvettem, de végül nem kellett, nem volt hasfájos a babám. Hamarosan lejár és az lenne a kérdésem, hogy mi legyen? Simán dobjam ki vagy adjam neki oda? Ártok vele esetleg?
2015. júl. 13. 00:38
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha azt akarod hogy fölösleges anyagokat kapjon a szervezete.


A készítmény hatóanyaga a szimetikon. Az Espumisan Gyöngy kapszula 40,0 mg szimetikont tartalmaz kapszulánként.

- Egyéb összetevők: metil-parahidroxibenzoát (E218) (Ph.Eur.), zselatin, glicerin (85%-os),

kinolinsárga (E 104), Sunset Yellow FCF (E 110).


akkor nyugodtan szedesd vele.

2015. júl. 13. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Minek adnád?


Kérdezd körbe az ismerőseidet, száz százalék, hogy találsz olyat, akinek jól jönne.

2015. júl. 13. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kidobni semmikepp. Gyógyszertarba add le, ha már lejárt.
2015. júl. 13. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Miért adnád be neki, ha nem fáj a hasa? Ha nem kell senkinek és lejár, vidd vissza a patikába, mint minden más lejárt gyógyszert.
2015. júl. 13. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Miért adnád oda? Ez nem vitamin, ami jól jön az ember szervezetének. Kérdezz körbe, hátha van ismerős, akinek kellhet, akár terhes anyuka is, nekem pl puffadásra ezt ajánlották terhesen. De ha meg nem kell senkinek, akkor vidd vissza gyógyszertárba, de ne add oda a gyereknek, mert felesleges lenne, semmi előnye nem származik belőle.
2015. júl. 13. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Esküszöm, nem tudom, miért adnád neki... Magyarázd meg, kérlek!
2015. júl. 13. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!