Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 éves kisgyerekkel mi a...

1 éves kisgyerekkel mi a napirendetek? Miket és hogyan játszotok? Séta?

Figyelt kérdés
2010. márc. 4. 18:30
 1/4 A kérdező kommentje:
ja egyébként budapest belvárosban lakunk,úgyhogy a kerti játék kilőve,pedig nagyon nagyon jó lenne!
2010. márc. 4. 18:31
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
7 fele ébred, játszik egyedül, én pakolászok, mosógépet indítok stb, 9 fele tízórai-reggeli, utána játszik, én készítem elő az ebédet, 10-11 fele alszik 1-2 órát. Utána ebédelünk, megyünk sétálni 1-3 óra. 3 fele itthon vagyunk, ilyenkor játszunk együtt ( bújócska, kukucsjáték, mondókázunk, mesekönyvet nézegetünk, formakirakós, labdázunk, bohóckodunk)16 fele uszi,18 fele vacsi, 19 fele fürcsi, 20fele szopi és alvás.A köztes időkben ismét játék, nem mindég kér belőlem, nagyon jól eljátszik egyedül, találékony gyerkőc.Nagyon szereti a konyhaszekrényt pakolni, gyakorlatilag bármivel játszik amit megszerez és szabad neki. Éjjel kelt még 1-2x, most szoktatom lefele. Hajnal 4-5 fele szopizik még.
2010. márc. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
első vagyok, sajna is panelban lakunk:)
2010. márc. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
6 körül kel akkor tápszert iszik. Visszaalszik kb. 8-ig. 9-10 között reggeli-10 órai féle. Utána egy kis játék (labdázástól kezdve a kiskocsiig-bármi) 10.30 körül ki a szabadba (kivéve ha nagyon rossz az idő) ebédig. Ebéd után alvás kb. 3-ig. 3-4 között uzsi utána játék. 6 körül vacsi, 7 körül fürdés, utána iszik tápszert és alvás reggelig. Most a fogak miatt kicsit nyugtalanabb.
2010. márc. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!