Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babával hova érdemes menni a...

Babával hova érdemes menni a Balatonhoz?

Figyelt kérdés
Szeretnénk elmenni pár napra 1 évessel a Balatonhoz és olyanok tanácsát szeretném kérni, akik már voltak, hogy hol érdemes megszállni. Gondolok arra, hogy bababarát legyen és ne nagyon drága.
2015. júl. 15. 16:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Mit jelent a nem nagyon drága? Szállodára gondolsz?
2015. júl. 15. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Amiket én találtam az mind 10 ezer ft fölött volt/fő. Szeretnék inkább max 7000ft/fő-ig találni.
2015. júl. 15. 17:12
 3/7 anonim ***** válasza:
Balatontourist kempingekben elég jók az árak. Kisgyerekkel a déli part jobb választás.
2015. júl. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez függ attól is,h hányan mentek. Mi Csopakon voltunk egy nyaralóházban négyen, a 2 éjszakára 43ezret fizettünk. De sztem legjobb ha a szallas.hu-n beállítod a keresésnél a feltételeket. Sztem mindegy,h északi vagy déli part. A délin eleve sekélyebb a víz, az északin viszont a legtöbb strandnak már van olyan kialakított homokos része, amit a babák is használhatnak.
2015. júl. 15. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mi most voltunk Csopakon 1 éves babával. Remek választás a strand, mert van gyermeköböl és nagyon élvezte, hogy ott az elején szabadon ugrálhat a vízben, pancsolhat. Nagyon jó megoldás totyogóknak is. A szállás, hát én sem találtam olcsóbban annál, amit te írsz. Én sem akartam érte vagyonokat fizetni, mert csak aludni mentünk úgyis a szállásra, de disznóólba se akartam vinni a babánkat. Így mi panzióban voltunk Balatonalmádiban.
2015. júl. 16. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2015. júl. 16. 13:01
 7/7 anonim ***** válasza:

Balatonfüreden nagyon jó a balatontourist kemping, bababarát.

Illetve a révfülöpi is bababarát. Ez mindkettő az északin van. A délin hirtelen nem tudok bababarátot.

2015. júl. 16. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!