Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 honapos fiam 5400gramm.3700-...

3 honapos fiam 5400gramm.3700-al született,3500-al hoztuk haza. Nem kicsi? Mert sok 3 honapos már 6-6,5 kg. mondjuk ö csak anyatejes.

Figyelt kérdés
2010. márc. 5. 09:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Tökéletes! Nem kell, hogy hatalmas legyen. Ha megvan a heti 12-25 deka hízás, akkor nincs semmi gond. Miért kellene egy 3 hónaposnak 6-6,5 kilósnak lenni?? Bőven elég, ha fél éves kora körül megduplázza a születési súlyát! Egy anyatejes baba nagyon jól tudja, mennyi elég neki, ha éhes lenne, nem hagyná "szó nélkül" :)))
2010. márc. 5. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Teljesen jól hízott a kisfiad, ne aggódj. Nagy súllyal született, szerintem ezért hízott kevesebbet. Ha tudod hogy van elég tejed, eszik eleget, akkor semmi gond. Az én kisfiam kisebb súllyal született, 3230-al, 3130-al hoztuk haza, és 3 hónaposan 6050 g volt, szerintem ezért is hízott jobban. Ő is csak anyatejes, szóval szerintem ez nem mérvadó.
2010. márc. 5. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
1. vagyok . Az én kislányom 2950-nel született, 3 hónaposan 5220 g volt. Igaz, ő nem esett vissza születése után, tehát nem kellett behoznia azt. Egy nagyobb súllyal született baba lehet, hogy kicsit lassabban hízik. Az a fontos, hogy ő jól érezze magát, nem a hízás m,értéke. Hisz ez nem verseny...
2010. márc. 5. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Teljesen jó.

Mi pl 5 hónaposak vagyunk és 5, 5 kg.

2010. márc. 5. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A tápszeres babák híznak jobban,az anyatejesek nem.Az a fontos,hogy gyarapodjon.Soha ne hasonlítsd a tied mások babájához!
2010. márc. 5. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én kisfiam is három hónapos múlt. Most 6,3 - 6,4 kg (ma fogjuk mérni). Viszont ő 4240 gr-al született. Szerintem is teljesen jó a súlyotok. Az elsőnek üzenem ezért lehetséges, hogy 6 kilónak kell lennie egy 3 hónaposnak! Egyébként az utolsóval értek egyet, soha ne hasonlítgasd a gyereked másokéhoz mert mindig lesz olyan aki nem úgy fejlődik, van aki jobban, van aki kevésbé. De mégegyszer mondom, a ti súlyotok is teljesen megfelel a normálnak, meg a mienk is.

2010. márc. 5. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!