Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális ez a babáknál?

Normális ez a babáknál?

Figyelt kérdés

Előre mondom ,hogy a panaszaimra(?) a védőnő csak legyint ,gyermekorvos detto.Viszont engem valahogy akkor sem hagy nyugodni.

Két hónapos a fiam ,vegyesen eszik :szoptatom és tápszert is kap ,de tejet többet kap.Durván 2 hete ,hogy teljesen megváltozott a széklete ,zöld ,vizes ,büdös lett.Ekkor már szóltam ,de a védőnő a tápszerre fogja.Viszont most pár napja jóval kevesebbet eszik ,a tápszert nem fogadja el viszont szoptatni is kb 5-10 percig tudom mert kapálózik vagy belealszik folyton (mert most ezzel egyidőben szinte az egész napot átaludta).Ha fent van akko egyébként elvan ,mosolyog ,mozgolódik ,sikongat.szóval nem úgy néz ki ,mint akinek valami baja van ,hasa sem szokott fájni.Szerintetek?


2015. júl. 17. 13:56
 1/4 anonim ***** válasza:
A zsírosabb tejtől/tápszertől jobban beindul az epe termelődése ez színezi meg a székletet. Semmi baja.
2015. júl. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Fiam csak anyatejes, de amikor zöldes volt a széklete, akkor azt mondta a doktornő, h összeszedett vmi vírust.
2015. júl. 17. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ha hypoallergén tápszert kap attól zöld és büdös lesz a széklete.Ha vizes hasmenésszerű akkor vírus arra meg probiotikum kell.
2015. júl. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A tápszertől lett a fiamnak zöld a széklete, ez egészen addig ment amíg tápszert kapott. Viszont amíg nagyrészt anyatejet tudtam adni addig még nem csak mikor már tulnyomó részt tápszert kapott és kevés anyatejet, na meg amikor már csak tápszert.

Viszont nem tudom van-e ahasmenése, mert lehet valami baci, vírus mert attól is lehet zöld a széklet. De ha nem hasmenéses meg jó a közérzete, nem nyűgős akkor szeritnem nincs gond.Nem esznek egyformán, pláne ilyen melegbe.

2015. júl. 18. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!