Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikorra áll be a babáknál az...

Mikorra áll be a babáknál az evés-alvás rendszere? És hogyan történik?

Figyelt kérdés
Úgy irigylem, amikor 3 hetes baba anyukája meg tudja irni pontosan, hogy hánykor eszik a gyerek. Nálunk még semmi rendszer, pedig már 6 hetes. Annyi, hogy általában 3 óránként eszik, néha 4 de van hogy 2,5 óráig bírja csak. Nincsenek fix időpontok, illetve talán 1-2 fixnek látszó van de sokszor az is változik. Alvásban megint nincs, van hogy 4 órát alszik egyszerre, van hogy hatot. Hogy van ez? Fokozatosan fog beállni vagy ha egyszer átaludta az éjszakát, akkor onnantól mindig átaludta?
2015. jún. 6. 08:15
 1/5 anonim ***** válasza:

4 hónapos a kislányom, de nekünk még nincs rendszerünk...talán annyi, hogy az éjszakát átalussza

Nem tudom az számit, hogy anyatejes?

2015. jún. 6. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Sztm számít. Az enyém anyatejes. Es amikor elkezdte ataludni akkor onnantól mindennap ataludta vagy voltak visszaesések es csak fokozatosan aludta at? Azert érdekel mert nem tudom nálunk ez véletlen e vagy nem.
2015. jún. 6. 09:14
 3/5 anonim ***** válasza:
Nalunk csak akkor allt be, mikor elkezdtem hozzataplalni. Eloszor csak a sorrend allt be, hogy mi utan mi jon. Majd 1-2 het mulva az idopontok is pontosan megvoltak mar. Szoval kb 2-3 hete van rendszerunk. Most 7 honapos egyebkent. De kezd is felborulni megint minden, mert most all at a 3 nappali alvasrol a 2re, szoval borul mimden megint.. :( szinten anyatejes egyebkent. 1x ataludta az ejszakat majd masnap is. Kezdtem elbizni magam, de kar volt, mert azota van, hogy 3x is kel. Jon a foga szerintem
2015. jún. 6. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A fiam tápszeres volt, mégsem volt napirendje. Reggel nem ugyanakkor kelt, este a hasfájás miatt mindig máskor dőlt ki. Akkor lett rendszer, amikor elkezdtük a hozzátáplálást négy honaposan. Öt hónapos korára lett napirend, ekkor már tízórai evett gyümölcsöt, ebédre evett valamennyi zöldséget, uzsira tejpépet. De még ekkor sem volt fix, hogy hány órakor kel, de amikor kelt, akkor kapott tápszert, tízkor tízórait, egykor ebédet stb. Este a fürdés mindig ugyanakkor volt, és kb fél óra eltéréssel ugyanakkor aludt el, mert már nem volt hasfájás. De ekkor még bőven evett éjjel, és csak egy éves kora után aludta át az éjszakát.
2015. jún. 6. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszi a válaszokat. En egy fix időpontot igyekszek tartani es az a fürdés. Azt mindig 8-9 koze igyekszem betenni, ugy varialok az evéssel. Az alvásban meg nagyon reménykedek hogy nem csak véletlen hanem lassan beáll a hat ora hosszara. Hat majd megkatjuk. Más is írhat még, a többieknek koszonom.
2015. jún. 6. 11:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!