Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen körúlményeknek kell...

Milyen körúlményeknek kell msgfelelni ahhoz, hogy ne vegyék el tőlünk a kis csecsemőnket?

Figyelt kérdés

Most albiban lakunk, de nagyon draga es el akarunk koltozni, hogy azt amit itt kifizetunk 50.000-et, azt eltegyuk lakastakarekba. Igy 2 ev mulva tudunk sajat hazat venni, de ha alberletbe maradunk, akkor a foberlot gazdagitjuk.

Nos, ahova koltoznenk, az egy hatso kis hazresz, egy szobaval es pici konyhaval. Wc es furdoszoba elol van a mamanal.

A hazresz, ahova mennenk, elegge sotet, allandoan fel kene kapcsolni a lampat. A keresetunk jo, mindketten dolgozunk, ferjem vezeto egy gyarban. En most gyeden leszek, ha megszuletik a pici.

Ugye igy ilyen lakaskorulmenyekkel lehet elni? Nem lenne ebbol baj, hogy nem csodalatos lakasban elunk, hanem itt meghuzzuk magunkat egy ujszulottel?


2015. júl. 18. 09:05
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Bocsi a felreutesekert, a telefonom onallo eletet el 😊
2015. júl. 18. 09:06
 2/21 anonim ***** válasza:
51%

Öhm, rengeteg gyerek szabályosan putriban nő fel, és tőlük sem veszik el.


Szerinted csak azoknál maradhat a gyerek, akik legalább négy hálószobás és két úszómedencés lakásban laknak?


Legyen szemelőtt a gyerek egészsége, ne egy folyamatosan nedves, vastagon penészes helyen éljetek. Az, hogy egy kicsi lakásban kell lenni,az nem érdekes.

2015. júl. 18. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
54%
Azért egy fürdőszoba nélküli kis házrész eléggé alkalmatlan mind a babának,mind neked.Folyamatosan átjártok majd télen a hóba is fürdeni.Mert oké,a kiskádat rakhatod a szobába is,de azért neked is figyelni kell a higiéniára,és mikor wc-re kell menned,a férjed dolgozik,akkor cipelheted a babát magaddal.És minden alkalommal öltöztetheted,mert nekik az a pár méter távolság is elég a megfázáshoz,amíg átértek a mamához.Egy egyszobás,fürdős albi nem lenne jó?30 körül biztos találnátok.A magánvéleményemet nem írom most le,de szerintem nem alkalmas környezet egy babának.Kíváncsi vagyok,más mit gondol.
2015. júl. 18. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
65%

Semmi baj nem lenne hisz rendes dolgozó emberek vagytok es tisztaság van.

Az hogy pici a haz nem problema csak lakhato legyen.pld ha sotet es regi akkor egy tiszutasagi szempontbol erdemes lenne kifesteni világosabb színnel.


Elvennni a gyereket sem ugy mukodik hogy kimenek kocsival es viszik is...

Elotte figyelmeztetnebek hogy x idő múlva változtassanak a haz körülmények kapcsolatosa, de ez nem fő megtörténni.



Egyebkent tetszik a gondolkodásod....en is ezt tenen meghuzznam magam ott de tudom 2 év múlva lesz sajat hazam



Pl monondok neked (nem vagyok rasszista mert én cigany vagyok)


De jusson eszedbe azok Az emberek akik kitört ablakal élnek,es nem is tisztak telen meztelen gyerekek szaladgálnak vagy ablakban aldogalnak.es megsem viszik el a ggermekeiket!!

Ezert mondom toled se vinnek el ne aggódj!

2015. júl. 18. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
10%
3-as, majd jön a kérdező és pontosít, de addig is a házrész nem különálló. Nem valószínű, hogy ki kéne mászniuk a fürdőhöz a szabadba.
2015. júl. 18. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
51%
Tényleg csak a fürdőszoba miatt lenne rossz. Azt szokták vizsgálni, hogy ne koszos, penészes házban legyen a baba, legyen víz, áram, legyen a babának hol aludnia, legyenek ruhái, elegendő tápláléka. Ismerek én is olyant, ahol nincs áram, vezetékes víz, ablak se volt a lakáson és mégse vették el a babát. Nagyon sokan szülnek rosszabb körülmények közé is.
2015. júl. 18. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
48%

Ezt nem ertem teljesen. Ez egy atmeneti megoldas lenne? Es itt ingyen laknatok? En nem tudom kepes lennek e babaval egy olyan szobaban elni, ahol nincs feny es wc, furdo. Szamomra ez alkalmatlan lenne babaval. Mas kerdes, hogy valoszinu emiatt nem vennek el toletek, de en nem akarnek ilyen helyre szulni, meg ha csak atmeneti is. Ket ev is sok ido.

nem tudom az orszag melyik reszen eltek, de 50 ezer egy alberletert egyaltalan nem sok, legalabbis Pest megyeben Budapesten ennyiert mar egy lukat sem kapsz. Lakastorleszto is ritka ennyiert. Biztos sporolosak vagytok... akkor eljetek ketten ket evig ilyen lyukban, tegyetek fekre a fizut es vegyetek hazat, de babat ilyen helyre nem vinnek. Szerintem amugy keleti regioban elhettek, ha ket ev alatt ossze tudjatok sporolni egy haz arat.

2015. júl. 18. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
74%
5-ös!Nekem a hátsó kis házrész egy szobával és pici konyhával elég pontos.Az első rész a mamáé,amiben fürdő is van.Nem a ház hátsó része,hanem egy külön házrész.
2015. júl. 18. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
69%

nem a ház árát tudják osszesporolni, hanem a kérelmet a hitelre.

én csak azt nem tudom, ha eddig jol kerestetek, akkor hova lett a pénz??


és akkor ott a kis sotét lyukban majd nem fizettek semmit? a nagymamád fogja fizetni a villanyt (ami egész nap égni fog), a vizet..a futest..majd átjártok mamához enni..mert gondolom a szoba konyhában nem nagy lehetoséged lesz fozni... és tényleg, télen hogy mész majd el wc-re? viszed magaddal a babát...addig meg majd a mami pesztrálja?


.... miért nem mentek egy normális, kicsi albérletbe, mintsem más nyakára?

2015. júl. 18. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Hogy itt mindenki mennyire kedves es segitokesz... de tenyleg.

Nem azt kertem, hogy tippelgessetek mikor mire ment el eddig a penz, meg hogy vajon hol elhetunk.

Ez a gyakorikerdesek tenyleg egy marek kaka oldal... itt mindenki no name es csak kotoszkodni bir, meg biraskodni.

gondolom ti nektek van haz, auto, orokseg minden.

Hat jobb ha eszre veszitek magatok korul a dolgokat.

aki nem orokol es a kedves szulok nem segitenek azok elashatjak magukat.. mert vagy alberletet fizetek, vagy felre teszek lakashitel onerore.

Jah es pest megyeben elunk ha ez is annyira rettento fontos eleme volt ennek a beszelgetesnek.

2015. júl. 18. 11:09
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!