Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Otp egészségpénztáras kártyára...

Otp egészségpénztáras kártyára lehet venni a babának dolgokat?

Figyelt kérdés
Gondolok tápszer, tejpép, gyógyszer..fürdető..krém..popsikenőcs stb... Nagyon köszönöm a segítségeteket:)
2010. márc. 5. 15:58
 1/6 anonim ***** válasza:

Persze. Szerencsére ma már nagyon sok patika és bolt elfogadja az egészségpénztári kártyát. :)

Kérdezz azért rá a patikában, ahová járni szoktál. Nálunk jó fejek a gyógyszerészek, sok mindent - a fogkrémtől kezdve a gyógyteákig - mindenfélét lehet vásárolni.

Ha jól tudom, dm-ben, rossmann-ban is lehet, de ott számlát kell kérni. (Én még ott nem vásároltam, csak patikában és ofotértban.)

2010. márc. 5. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Bocsi az OFF miatt!

Én is gondolkodom ezen az OTP egészségpénztáron, de nem igazán tudom hogyan működik. Tudom hogy fizetni kell fix összeget, de nem értettem hogy is van.

Amit befizetek abból vásárolhatok? Vagy hogyan? Bocs ha idiótának tűnök, de szeretném tudni.

Még 1x bocsi.

2010. márc. 5. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát nálunk még a régi munkahelyen kapta a párom, és a munkáltató fizetett rá pénzt...már van rajta kb 30ezer ft..kicsit meg vagyunk szorulva, szóval ezért érdekelne hogy miket lehet rajta venni:)
2010. márc. 5. 16:17
 4/6 anonim ***** válasza:

[link]


Ugyan, ez nem otp-s, de az ogyi lista ugyanaz. :)

2010. márc. 5. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én nem Otp-s vagyok, más MKBep.-s ott úgy van, hogy be kellett jelenteni a babát is, mint jogosult, és van egy lista, hogy miket fogad el az EP. Mármint amiket lehet a kártyára venni. A honlajukon fent van részletesen.
2010. márc. 5. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
azért érdekelne leginkább, mert már egyszer vásároltunk vele, és kaptunk egy csekket hogy fizessük vissza mert nem "megfelelő" dolgokat vettünk(melegítő nadrág, allerigia elleni orrspray)
2010. márc. 5. 20:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!