Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Augusztusba 6 honapos lesz a...

Augusztusba 6 honapos lesz a fiam, olyankor már vihetem strandra pancsizni kismedencébe? Vagy balatonra nyaralni?

Figyelt kérdés
anyum szerint strandra ne,mert nagy a fertözésveszély,és ö még pici lesz olyankor.szerintetek?
2010. márc. 5. 17:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem is akkor lesz 6 hónapos.Mi megyünk a Balatonra!Szerintem fürdetni nem fogom/csak a lábát belelógatni/,de a lányom miatt muszáj mennünk nyaralni kicsit.
2010. márc. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nekem 1 éves lesz én biztos megyek vele fürödni..
2010. márc. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekünk a dokinéni azt mondta, hogy strandra 3! éves korig inkább ne, akkor inkább már a természetes vizek.( azt nem mondtam neki ,hogy mi már voltunk 1,5 évesen) De én a Balatonba sem vinném be kb 10 hónapos korig. Inkább tenger, vagy folyó.
2010. márc. 5. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
És a baba uszás?Ott is felnöttek vannak a babával egy medencében.Az én babám 15hónapos lesz,tuti elviszem egy kicsit pancsizni.
2010. márc. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nyugodtan viheted! A természetes vizekbe bele lehet rakni a babát.Az enyém 7 hónapos volt tavaly és sokat fürdött.Amúgy meg nagyon sok baba is volt a Balatonon akit fürdettek.
2010. márc. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!