Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Augusztusba mennénk nyaralni...

Augusztusba mennénk nyaralni a lányommal akkor 5 hónapos lesz. Akkor már lehet vinni őt fürdős helyre? PL. Hajdúszoboszló.

Figyelt kérdés
2010. jún. 3. 14:34
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia! Mi pont ott voltunk nemrég, igaz, az én lányom már idősebb. De volt ott 3 hós kisbaba is, élvezettel pancsolt az anyukája karjában. :-)

Szerintem menjetek nyugodtan, klassz hely, elég szép tiszta is, nem lesz gond. Jó nyaralást!

2010. jún. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Úgy tudom 3 hónapos kortól lehet őket ilyen helyekre vinni, legalábbis pl. babaúszásra 3 hónapos kortól lehet járni. mi is akkor vittük kb. először a kicsinket vízbe és jól érezte magát, beteg sem lett.
2010. jún. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én kevésbé zsúfolt helyet választanék, ahol van egy kis csendesebb rész esetleg. Ha ajánlhatok várost: Orosháza-Gyopárosfürdő. És nem mellesleg sokkal olcsóbb.

Ha drága hely is belefér: thermal hotel Visegrád, ez nagyon szuper, itt is voltunk 4 napot, igaz akkor már másfél éves volt, de itt sok volt a nagyon pici és ők is élvezték

Mind a két hely tiszta, van direkt babamedence, és nagyon kedvesek

2010. jún. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok, a harmadik válaszolónak mondanám, hogy idén márciusban adták át Hajdúszoboszlón az új fürdőt, mi is ott voltunk, gyönyörű, hatalmas, tiszta, szuper baba-mama medencével.
2010. jún. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az Aquapalace-tól nincs szerintem baba barátabb, szuperebb hely a családoknak. 2800egy felnőtt belépő és mindent használhatsz egész nap. Menjetek Hajdúszoboszlóra!
2010. jún. 4. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!