Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Asso cipő mennyire jó magas...

Asso cipő mennyire jó magas lábfejű babának?

Figyelt kérdés
Félig nyitott oldalt csatos cipőt néztem a neten, nem tudom meg merjem-e venni, mert elég magas a lábfeje a babámnak, és szerintem nem tágul úgy, mint egy kötős cipő. Ha esetleg valakinek van ilyen, kíváncsi vagyok a véleményére.
2010. márc. 5. 21:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Mi pont most vettünk Asso cipőt de boltban épp ezért mert magas a lányom lábfeje!Én is először rendelni akartam de rájöttem sokat bukhatok így inkább mentünk és jártuk a boltokat!Jó a cipő és szereti a kislány,előtte gondunk volt a cipő felvétellel alig akarta elviselni hisztizett de most nagyon tetszik neki és szépen lépeget benne!
2010. márc. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A lányomnak is magas volt a lábfeje és csak az asso volt neki jó. Azóta már más márka is rámegy a lébára. Viszont a fiamnak vékony a lába feje, s venni akartunk neki assót, hosszra jó lett volna, de nagy megdöbbenésemre nem ment bele a lába. Beszélgettünk az eladóval és többen mondták már, hogy az új assok sajna ilyenek :( Azóta nem merek próba nélkül cipőt venni :(
2010. márc. 5. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm csajok, sokat segítettetek! Akkor nem veszek próba nélkül én sem!
2010. márc. 6. 15:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!