Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2,5 hónapos babának mit...

2,5 hónapos babának mit vehetnék ajándékba 3000 Ft-ig?

Figyelt kérdés
2015. júl. 23. 09:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Én ebben a korban nem játékban reménykedtem, hanem popsitörlőben és pelenkában, mert iszonyú sok fogyott és nagyon nehéz volt hazacipelni a boltból, amikor kellett. Nálunk 2 pelenkás baba is volt egy időben, áldottam azokat a vendégeket, akik ezt hoztak :)))
2015. júl. 23. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Köszi a tippet, de annyi pelust vásároltunk tesómmal még a 38. hetében akciósan a dm-ben, hogy rámaradt az 1-es méretből is egy csomó, úgyhogy majd el kell adnia. :)

Popsitörlőt meg most kaptak egy rakattal egy rokontól. :)


Névnapja lesz az unokahúgomnak, szóval neki szeretnék venni valamit, de semmi ötletem, szinte mindenki visz egy rágókát/csörgőt is, aki babalátogatóba megy. :)

2015. júl. 23. 10:05
 3/14 A kérdező kommentje:
Pl. egy szép mesekönyv hülyeség lenne? Gondolom igen, mert még nagyon sokára tudja majd "használni". :)
2015. júl. 23. 10:06
 4/14 anonim ***** válasza:

Ez így van, mindenki ilyesmiket visz, nekünk 4 rágcsakendőnk volt, és vagy egy tucat csörgőnk, még ilyen nagyobb dolgokból, mint játszószőnyeg is összejött 2db, barátoktól. Ruhája is annyi volt, hogy volt, amit előbb nőtt ki, minthogy ráadtam volna. :)

Esetleg kérdezd meg az anyukáját nyíltan, hogy mire lenne szükségük, ne vigyél olyat, amiből már van vagy tíz.

2015. júl. 23. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Az én fiam nemsokára kettő éves lesz, de csak a kemény lapos könyvekkel foglalkozik még, mesét 3-4 percig figyel, ahogy mesélem, de inkább továbbáll még. Valóban, most még korai a mesekönyv, de előbb-utóbb azért eljön annak is az ideje. Ha nem zavar, hogy még egy ideig csak a polcon lesz, akkor jó ötlet :) esetleg fürdőjáték? Még azzal sem játszik, de ha felült, akkor már tetszeni fog neki, az hamarabb eljön, mint a mesekönyv ideje :)
2015. júl. 23. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

ha játékot, akkor olyat válassz ami 6-12 hónapos korúaknak jó, hogy érdemben tudjon is játszani vele: pl építő kockát, kis pici gumi labdát, készségfejlesztő játékokat, de az a tapasztalatom hogy a szülők már születéskor megkapják fél évre előre a szükséges játék mennyiséget..én legkorábban 1 éves szülinapra vennék/kaptam játékot.


Szerintem vegyél neki valami ruhácskát őszre: egy kis rugdalózót, nadrágot, kardigánt - nálunk ezekből mindig hiány van, pedig millió ilyesmit kaptunk.

vagy vedd meg neki az első pizsijét :) (kb. 74-es méretben, kb. annyi idős lesz mire pizsamát fog hordatni)


de gondolhatsz az anyukára is: egy csomag gyümölcs, pelenka, babának meg egy kis babatea...ez is kijön 3000 ft-ból

2015. júl. 23. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Ajándékutalvány?

Úgyis anyuka tudja mire van szüksége a babának, majd megveszi neki.


De ha mindenképpen ajándékot szeretnél, akkor szerintem is későbbre gondolj: pl. nagyobb ruhát vegyél (nálunk ha hoztak ruhát, akkor csakis kicsit, max. 68-ast, így én ajánlom 74-80-as vegyél inkább). Vagy ruhácska helyett babatakarót is vehetsz, vagy "rongyit" a babának, amit majd később rágcsálhat, aludhat vele.

Írd be keresőbe, hogy baba rongyi és nagyon sok képet fogsz találni - azokat amikből sok rész kilóg nagyon szeretik a babák, rágcsálják, gyűrögetik. Pl. ilyen: [link]

2015. júl. 23. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
mikor megkérdzte tolunk a barátnom, h mit vegyen a kisfiunknak,- azt feleltem neki, hogy semmit, mert annyi mindenunk van (illetve mindene), h nem tudna olyat hozni, amibol már legalább egy ne lenne. (3 játszoszonyeg, 2 relax szék, 2 járássegito, alvos rongybol vagy 3, tucat játék, jumper, hinta..kis lovacska nagy lovacska stb.) de! ha mégis szeretne valamit, akkor a hozzátáplálás megkezdéséhez cuccokat,- kis tároloedény, gyerek étkészlet, csorospohár, muanyag zsebes eloke...végulis ezt vett. orultunk neki. :)
2015. júl. 23. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

[link]



ismeros meg ezt kuldte nekunk :) ez a legszuperebb ajándék, igaz csak most kezdi el jobban nézegetni 10 honaposan. :))

2015. júl. 23. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Esetleg kapucnis törölközőt? Az ikeások szerintem aranyosak, abból nem baj, ha van plusz egy:

[link]


Vagy ilyen takarót:

[link]

2015. júl. 23. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!