Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3-4 méterről érheti a babám a...

3-4 méterről érheti a babám a ventilátor "szele", nem árt meg neki?

Figyelt kérdés
2015. júl. 23. 13:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Csak óvatosan, hogy túl ne hűljön. Inkább a felkavart por okozhat gondot.
2015. júl. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
21%
Megfájdulhat a füle is. Én biztos nem kapcsoln be a babával egy helyiségben a ventillátort.
2015. júl. 23. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én is így gondoltam kettes! 28-30 fok van a házban, már nehezen viseli, a nagyhajú, izzadós babám. Egyesen megy, leárnyékova valamelyest őt.
2015. júl. 23. 13:27
 4/7 anonim ***** válasza:

Emberfüggő. Van, aki egyáltalán nem érzékeny ilyenre, van aki azonnal lebetegszik tőle. Babákra is ez igaz.

A lányom bírja egy évesen, míg a férjem 43 évesen se.

Nekem szintén nem okoz gondot.


De egyszerűbb megoldás: altatás előtt zuhanyozd le és hagyd vizesen a haját. Az is hűti, de nem mozgó levegő.

2015. júl. 23. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ez sajnos csak utólag fog kiderülni... Bocs a gonosz válaszért de így van.

Nálunk is 28 fok van, de a babát nem ventilátorozom.

2015. júl. 23. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Én se a babát ventilátorozom! Nem éri huzat, a haja kellőképp árulkodik erről.
2015. júl. 23. 13:42
 7/7 anonim ***** válasza:

Erdekes dolog a ventillator. Erzeki csalodas, mert az ember azt hiszi huti a levegot, pedig nem. Csak keringeti a meleg levegot, mig a motorja, egyfajta futotest, megjobban melegiti a levegot, amit keringet. Igy egyre jobban izzadni kezdessz, mert a meleg ellen igy vedekezik az ember, amit a ventillator elkezd felszaritani, ami huti a testet. Tehat a ventillatornak akkor van jelentosege, ha kelloen meg tudja mozgatni a levegot a szobaban. Ezt huzatnak hivjak. Azt viszont nem javaslom, mert felnottnek sem tesz jot nemhogy gyereknek.

Amig nem volt legkondim, addig en nyitott ablakba tettem a ventillatort es kifele fujattam a levegot. Hajnal fele majdnem faztam. ;)

2015. júl. 25. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!