Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislányom bőre mindig nagyon...

Kislányom bőre mindig nagyon száraz bármivel fürdetem vagy kenem. Mit használtok? Hátha adtok valami jó ötletet :-)

Figyelt kérdés
Szeretném, ha nem kellene mindenfélével kenni, mert nem akarom, hogy hozzászokjon, de sajna muszáj és még így is száraz nagyon. A gyógyszertári sem vált be.
2010. márc. 6. 11:01
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekünk a bőrgyógyász azt mondta, hogy ha száraz a bőr, muszáj kenni, mert apró hámsérülések alakulnak ki, amiket a bőrön lévő bacik befertőzhetnek:(

Én ki akartam próbálni, hogy nem kenem, de rosszabb lett. Próbáld olivaiolajjal kenni, mert bár nálunk nem vált be, nagyon sokan javasolják, hogy jó:)

2010. márc. 6. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekünk BABÉ hidr.fürdetőnk van,nagyon szeretem,semmivel se kenem utánna már a pici bőrét,de alapból sem túl száraz neki,így nem tudom,hogy a szárazza jó-e.Nézd meg a BABÉ termékeket van kimondottan száraz bőrre is termékük....de az ár húzós sajna....(de nekünk 1 fürdető 4 hónapig elég).
2010. márc. 6. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én mandula olajjal szoktam bekenni fürdés elött,nekünk ez vált be... :)
2010. márc. 6. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
mi is babét használunk,előtte semmi nem vált be.kb 2 hét volt,mire szép lett a bőre.
2010. márc. 6. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
gyógyszertári fürdető+fürdés után linola krém, ahol szárazabb, ott kenőcs. a testén már elmúlt, az arcát bármivel kenem, mindig száraz, hol jobban, hol kevésbé, a hideg miatt is. remélem, ha jön a jóidő, jbb lesz.
2010. márc. 6. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A lányom ekcémás,már mindent kipróbáltam:

Lipobase,Babé,Naturland,Sebamed,gyógyszertári(bőrgyógyász által előírt szteroidos),olívaolaj...mindent,most egy hete Nivea fürdetőt,és krémet használok,és eltűntek az ekcémás foltok!Én már nem váltok az biztos.

2010. márc. 6. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
J&J Naturals vált be nálunk.
2010. márc. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!