Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mibe öltöztessem?

Mibe öltöztessem?

Figyelt kérdés
30 fok körül van a leghűvösebb szobàban. Mit adjak az 5 napos kisfiamra? Hogyan tudnàm hűteni? Köszi!
2015. júl. 25. 08:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
19%
Mosdasd meg egy nap többször. 30 fokban elég rá egy body.
2015. júl. 25. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
62%
Én nem adnék rá csak pelust.
2015. júl. 25. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
Menj máshová, veszélyes, ha túlmelegszik egy ilyen pici baba! Nem tudja még szabályozni a hőjét!!!
2015. júl. 25. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
3-as, mégis hova menjen 5 napos gyerekkel?
2015. júl. 25. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Egy pelus elég.
2015. júl. 25. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én is arra szavazok hogy csak egy pelenka legyen rajta. Ő még nem tud izzadni tehát túl is melegedhet a nagy melegben. Ha már mély álomban van akkor meg egy vékony textilpelenkával takard be. Én úgy szoktam hajtogatni hogy kb. a fiam mellbimbójától lefelé a fenekéig érjen a textilpelus így a keze és lába szabadon van, az jó ebben a melegben. A ventillátort is jobb ha bekapcsolod a szobában de azzal csak óvatosan. Úgy hogy keringesse a levegőt és ne a baba felé fújjon tehát a baba környékén ne legyen szél, a lényeg hogy a levegő járjon. Így biztos jó lesz, ellenőrizgesd a hőmérsékletét a tarkóján onnan tudod mi van :)
2015. júl. 25. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ja meg meg is fürdetheted reggel és este, az lehűti. Utána visszaadhatod rá a pelust. Csak a fürdés alatt csukva legyen az ablak ajtó, utána kinyithatod de a venti még ne járjon egy picit amíg teljesen nem száraz a gyerek. Remélem segítettem :)
2015. júl. 25. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a vàlaszokat, kedves utolsò nagyon sokat :) elmenni nem tudom hova tudnèk. Igyekszem figyelni a højèt.
2015. júl. 25. 10:06
 9/11 anonim ***** válasza:

Szerintem is csak a pelus legyen rajta.

1-2 óránként vizes vattával áttörölheted őt nyugodtan.

2015. júl. 25. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az én lányomon csak egy pelus van! Plusz törölgetem egy vizes pelenkával. Naponta 2szer pancsol langyos vízben,+ az esti fürdése! Sokat itatom,a szobába megy a venti. 7hónapos,ha most lenne 5napos akkor max a ventit hanyagolnám vagy legalábbis semmiképp ne fujja rá!
2015. júl. 25. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!