Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másfél hetes babánknak bebüdös...

Másfél hetes babánknak bebüdösödött a köldöke! Járt még valaki így?

Figyelt kérdés

Voltunk dokinál kaptunk bőrfertőtlenítő sprayt, holnap jön a vedoneni, holnapután megyünk vissza dokihoz.

Felügyelet alatt vagyunk de aggódok...

Úgy látom mintha többet aludna és kevesebbet enne. Illetve hamarabb bealszik a cicin de ez lehet amiatt hogy most indult meg rendesen a tejecske mert tegnap óta kép szoptatás között is elkezdett folyni, illetve az alvás meg lehet az idő miatt...

szerintetek? figyelem nagyon de aggódok! :(


2015. júl. 28. 21:09
 1/10 anonim ***** válasza:
72%
Mi Angliában élünk, a korházban azt mondták hagyjuk békén a köldökét, ne csináljunk vele semmit, majd leesik magátol és kész, nem kell kezelni. 5 napos volt ugy emlékszem, mikor éreztük, hogy fura szaga van, akkor is azt mondták, hogy nem kell aggodni. Egy hetes korában leesett neki és gyönyörü köldöke lett.
2015. júl. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

a fura meg a budos azert nem ugyanaz...ha budos akkor az mindenkeppen gyulladt es ki kell kezelni. de nyilvan a doki latott mar ilyet es tudja mit kell adnia ra.

ne aggodj mert az art a tejnek. az alvasi szokasai hetente maskent alakulnak majd, abbol aztan semmit ne szurj le :) maximum azt nezd idonkent hogy nem e lazasodik, mert az gyakori kiseroje a gyulladasnak.

2015. júl. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Igen, nekünk azt javasolták hogy alkoholos fültisztítóval bátran pucoljuk ki, be lehet alá is menni óvatosan. Borzasztó dolgokat szedtem így elő, de utána hamar leszállt és szép lett.
2015. júl. 28. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Igen jártam, mert befertőzödött. Szerencsémre éppen kórházban voltunk a kicsivel egy más bőrgyógyászati probléma miatt. Így ellátták ezt is. Valami piros löttyel kellett kenegetni, amitől meggyógyult. DE komolyan vették. Bakteriális fertőzés volt.
2015. júl. 29. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Tejecske???
2015. júl. 29. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ez egy új és értelmetlen marhaság, hogy kezeld a köldökét! Kislányomnál (5 éves) alkohollal kellet kezelni és hintőporozni! Már a kórházban is kezelték , 3 napot voltunk bent! Nem volt gond! Kisfiamnál azt mondták nem kezelni, hagyjuk békén! A kórházban nem nyúltak hozzá! Szintén 3 napot voltunk bent! Mire hazajöttünk olyan ronda volt és büdös is, hogy el se lehet mondani! Hazaérkezésünktől kezeltem (olyan ronda volt, hogy a doki vadhúsra gyanakodott) és rendbe jött, csak lassabban! De a kezelésnek hála szép lett!
2015. júl. 30. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a kommenteket! Most h fújjuk ezzel a valamivel jobb neki. Tegnap a vedoneni azt mondta mára leesik neki hát nagyon remélem...

tejecsket nem tudom mennyire lehet hisz ugye víz sem érheti...

2015. júl. 30. 03:50
 8/10 anonim ***** válasza:
Bocs, de ezt arra írtam, hogy nekem kimondottan zavarta a szemem az anyatej effajta kicsinyítő képzővel való ellátása...
2015. júl. 30. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ez a te problémád utolsó, nem erről szólt a kérdés. Majd a saját gyermekedet úgy okítod a nyelvre, ahogyan szeretnéd. Itt viszont felnőttek beszélgetnek.

Bocsánat az offért

2015. júl. 30. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Úristen! Most komolyan? :) Legyen ez a legnagyobb problémád életed folyamán ki hogy 'becéz' valamit!:)))
2015. júl. 31. 03:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!