Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha reggel 5-kor kel a baba és...

Ha reggel 5-kor kel a baba és hangosan beszélget, mit csinálhatnék vele, hogy csendben maradjon, ne ébressze fel a többieket?

Figyelt kérdés
2010. márc. 7. 07:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Mennyi idős? Ha adsz neki enni ha még szopizik azt,ha tápszeres azt,akkor valószínű vissza alszik. Legalábbis az enyém olyankor mindig vissza aludt
2010. márc. 7. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

kisfiam 14 hós. eddig reggel hatkor kelt és már nem alszik vissza. de két nepja negyed hatkor kel és szintén nem alszik vissza:( már kezdek kipurcanni pláne hogy egy hete beteg, de most már szerencsére gyógyul csak nem értem most meg miért kel ilyen korán. és most aludt vissza tíz perce.

próbálj az ágyba inni adni neki hátha. sajnos jobb ötletem nincs én sem tudok mit csinálni.

2010. márc. 7. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szívás. Kelj fel vele, más ötletem nincs. Az enyém 5hós, és este 11kor még nem alszik, dumál, és éjjel 4-5ször fent van,majd 6körül alig akar v.aludni, de vhogy mindig sikerül v.szoptatni 8ig... szóval inkább kelljen korán ha átalussza az éjjelt, mint hogy úgy járj, ahogy mi.
2010. márc. 7. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Sokat nem, ha szopira/tápszerre sem alszik vissza. Kelj fel vele, és próbálj meg délután pihenni egy kicsit, ha nem bírod. Nekem szerencsére vissza szoktak aludni, de van, hogy a nagyok (ovisok) is felkelnek 5-kor és semmi pénzért nem aludnának vissza. Olyankor muszáj nekem is felkelni. Amúgy 7-kor kelnénk.
2010. márc. 7. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!