Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Teljesen tropára ment az...

Teljesen tropára ment az immunrendszerem? Mióta szültem, egyfolytában beteg vagyok. Egy hétig betegeskedek, pár nap szünet, majd újra visszaesek.

Figyelt kérdés
A múlthéten arcüreg gyulladásom volt,39 fokos lázzal, antibiotikumot kellett szednem, végig is csináltam, mert ugye csak akkor hat. Rendbe is jöttem. De most megint taknyosodok., és fáj a torkom. Ti hogy tartjátok rendben magatokat? A gyümölcsöket nem eszem meg, mert egyiket se szeretem, milyen vitamint, vagy mit szedjek??
2010. márc. 7. 09:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Egyél magzatvédő vitamint. én amúgy pont az ellenkezőjét tapasztaltam, hogy mind a szülés, mmind a szoptatás alatt nagyon jól voltam, sosem volt semmi bajom.
2010. márc. 7. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De jó neked! Hálistennek a kisfiam semmit nem kapott el még tőlem. Alig van tejem, de erőltetem, amíg csak lehet, mert addig van védve a betegségektől.
2010. márc. 7. 09:32
 3/8 anonim ***** válasza:
Szia! Én is így vagyok mint Te. Lassan 10 hónpoja szültem, és ez idő alatt már 4x voltam beteg. Egyikből ki bele a másikban. Amúgy sosem voltam beteges. Én eszek sok gyümölcsöt, és Supradint szedek.
2010. márc. 7. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Én se voltam beteges, főleg lázas nem. 39 fokos lázam talán gyerekkoromban volt egyszer-egyszer. Egyébként évente 1-2x náthás voltam, és ennyi.
2010. márc. 7. 09:50
 5/8 anonim ***** válasza:
2 hónapja szültem a harmadikat, azóta 1 hét láz, antibiotikum, stb., 1 hét tűrhető állapot, 1 hét láz, stb. A terhesség alatt is elég rosszul voltam már. Zsinórban 5 év alatt ment a 3 gyerek, és a terhességeket is végigszoptattam, + rengeteg családi tragédia történt az elmúlt másfél évben, és én a terhességeket is végigdolgoztam itthonról (szellemi munka, de akkor is fárasztó), sajnos anyagi okok miatt muszáj volt. Állítólag pszichés okok is belejátszanak, de gyakorlatilag élőhalott vagyok. Én iszom az aloeverás cuccokat (tea + 100%-os aloe-lé), hasznosnak mondták még a Béres-cseppet (nekem a gyomrom nem bírja), illetve a vasat és az Elevitet. + nagyon sokat kéne pihenni, már ha van hozzá segítséged.
2010. márc. 7. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Én tudok pihenni, mert este 10-11-től alszik a picim reggel 8-9ig, néha még délután is szundítok egyet vele. Mégis betegeskedek. Félek ezektől a vitaminoktól is, mert elég nagy súllyal kezdtem a terhességet, és nagy is maradtam, nem akarnék hízni. Ezektől meg csak az étvágyam nő :(
2010. márc. 7. 10:37
 7/8 anonim ***** válasza:

szio mikor szültél,

Nekem amikor 4 hónapos volt akisfiam akkor voltam azon a télen 2 x beteg de nagyon !

Azóta semmi hála istennek!!

szedem az oscillococcinumot meg a kcisimnek is adom hetente 1x !

És nagyon jó ezen télen még nem voltunk betegek!!

Ajánlom neked is ugyan is immunerősítő,és homeopátiás!

egy doboz 980 ft és 6 adag.

2010. márc. 7. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a tippet. Ki fogom próbálni. Egyébként 2 hónapja szültem.
2010. márc. 7. 23:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!