Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A kérdésem annyi lenne, hogy...

A kérdésem annyi lenne, hogy jár e szünet a 4 órában? Súlyos beteg emberekről van szó. Van e külön munkatörvény a dolgozó rokkantnyugdíjasoknak. Jár e szünet, és ha jár mennyi? Hol találom meg a neten?

Figyelt kérdés

. Súlyos beteg embere dolgoznak ennél a cégnél. Vese betegek, cukorbetegek tüdő, gerinc betegek, és még sorolhatnám a betegségeket. Folyamatos a visszaélés azzal, hogy rá vagyunk kényszerülve arra a ki pénzre is így tűrünk, amíg csak lehet, de a közel múltban közölték velünk, hogy nem jár szünet így a 4 óra hosszát szünet nélkül végig kell, dolgozzuk, ami egy vese betegnek vagy egy gerinc betegnek igen nehéz betartani. Kérésünkre, hogy leg alább egyszer 5 perc szünetet adjanak azt mondták nem lehet ez a törvény. Kértük, hogy ledolgozzuk a szünetet erre is azt mondták nem lehet ezt is törvény írja elő

Ki tud nekem erre érdemi választ adni. Hol keresem? Rettegek, előre mert tudom, hogy nem fogom bírni a 4 órát végig dolgozni anélkül, hogy fel ne kelljek, a székről vagy egy cigit ne tudjak elszívni. Mit lehet ilyenkor tenni, mert viszont az a 25.000 ft is nagyon kell albérletben lakom kiskorú gyermekemmel.

Várom a választ, aki tud írjon nekem.


2011. jan. 6. 16:20
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!