Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tudnak csinálni a kórházba...

Mit tudnak csinálni a kórházban a mellgyulladással?

Figyelt kérdés
Nem tudom kimasszirozni se kifejni.Már mindent megpróbáltam:Antibiotikum se segit.
2015. júl. 31. 15:41
 1/9 anonim ***** válasza:
melegzuhanyt próbáltad?
2015. júl. 31. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Pedig csak az használna amiket írtál.

Én is így voltam nagyon fájt. Annyira bedurrant,hogy a lányom se tudta belőle kiszívni a tejet.

Muszály vagy próbálkozni.

Nekem a csecsemősök segítettem. Maszírozták és próbálták fejni csillagokat láttam közben. Egy napos szenvedés után sikerült kipréselni belőlem. Azt mondták,hogy ilyenkor nagyon nehezem indul be a tejáramlás és kicsit rá kell segíteni.

Ne add fel!!

2015. júl. 31. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
tehát akkor a kórházban is csak fejni tudják ugyanazzal a mellszivóval mint ami nekem van otthon?
2015. júl. 31. 16:06
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem is a masszírozás és a Garmastan kenőcs segített. Gyógyszertárban recept nélkül kapható, szerintem nagyon jó, rövid idő alatt rendbejottem.
2015. júl. 31. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Hívj fel egy LLL tanácsadót, elmondja mit tegyél. (www.lll.hu)

Szinte minden szopis anyuka átesik ezen, sikerülni fog Neked is!

2015. júl. 31. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az a fontos, hogy a baba álla csomó felé nézzen - ha kell, akkor változtassatok helyzetet (pl. tartsd a hónod alatt). Aztán lehet, hogy kiakadtok ezen, de ha van kéznél egy apuka, akkor ő segíthet rajtad - sokkal hatékonyabb, mint a csecsemő vagy a mellszívó. Mellszívóból meg sokféle erősségű létezik, a babák általában erősebben szívnak, de persze babája válogatja. A kórházban egyébként tudtommal végső esetben, azaz ha már tályog alakult ki, akkor felnyitják.
2015. júl. 31. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Vizes borogatás, szoptatás közben masszírozás (főleg ahol csomósabbnak érzed), emellett minél több pozícióban próbáld a babát mellre rakni, szopi után pedig amennyit tudsz, fejj le kézzel (ne mellszívóval).
2015. júl. 31. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

nekem 3 féle antibiotikumot adtak, mire segített, és elmúlt a lázam, a csomókat kézi pumpás fejővel sikerült kb 4-5 nap alatt kifejni...

egyébkén egy ismerősömnek volt ilyen, ennek már 30 éve, nagyon durva mell csomósodása, mell gyulladása mikor szült, az orvos annyit mondott neki mikor már nem tudtak mit tenni, hogy kérje meg a férjét, szívja jó erősen ki...úgy tettek, az bevált..

2015. júl. 31. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
menj el másik orvoshoz, új antibiotikumot íratni. szedd,fejj,szoptass ezerrel,a lansinoh mellpárnát érdememes megvenni,másmilyen mellszívóra is jó. ha totál semmi remény,bemséz a csecsemősőkhőza bajcsyban pl. nekem kézzel fejt az egyik nővér. hát.... nagyon horror,hagyd utoljára...
2015. aug. 3. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!