Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Husi anyukák! Nagyon zavar a...

Husi anyukák! Nagyon zavar a jó pár kiló súlyfelesleg ami rajtam maradt. A strandszezonig mindenképp szeretnék ettől megszabadulni. Ti a Teszveszen mernétek Abtronicot venni?

Figyelt kérdés

[link]


Ez ugyanolyan, mint amit a Tv reklámoz? Nem bóvli?


2010. márc. 7. 14:57
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Szerintem ne ilyennel próbálkozz! kb. annyit ér, mint a szauna öv és társai. Inkább próbálj meg egy-két dolgon változtatni, mint pölö hétfőtől ne egyél kenyeret, tésztát és cukor. Igyál meg minden órában egy pohár vizet, így kijön a 2-3 liter is egy napra. És heti egyszeri mozgás, annyi a babó mellett belefér. (nnnna, nem nagy a szám én is hétfől kezdem ezeket :D, így a strandszezonig apránkét csak eljutok egy-két kiló minusszal.) Kitartást és jó babázást!
2010. márc. 7. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Édesanyám is husi (nem kicsit,főleg hastájékon),és nagy sajnálatomra megvette az AbTronic X2-t - én ezekben nem hiszek. Majd visszatérek megírni,hogy segítette-e neki. Addig is elmondom,hogy én hogyan szabadultam meg 25 kg-tól,amit felszedtem a terhességem során.


Nem ettem,csak napi 1x főátelt,és kis adagot,és ezen kívül néha napközben egy pár falat valamit (chips is volt, süti is volt, szendvics is volt,mikor mi akadt a kezembe,amiből betöltöttem pár harapást). Először azért volt így mert a háztartás és a gyerkőc annyira lefoglalt hogy gyakorlatilag elfelejtettem enni.

Utána meg már annyira megszokta a gyomrom,hogy nem is voltam éhes. Kislányom 6 hós volt amikor annyi lett a súlyom,mint előtte volt. Ebből 2,5 hónapig,amíg volt tejem rendszeresen és sokat ettem a tej miatt,még inkább felfelé jöttek a kilók mint lefelé.

Szóval Kb 4 hó alatt ment le a felesleg.

Mostmár,megint rendszeresen eszek,mert 10 hós a kislányom,és ígyis úgyis főzögetek neki is,így magunknak is,és tartom a súlyom.

A keveset evésnél még jobb fogyási módszert nem találtam magamnak. Ha mozognék az még jobb lenne,de ilyesmire aztán nincs időm.

Kitartást!

2010. márc. 7. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Hát igen szeretem a könnyebb "megoldásokat". Egy ismerősömnek van abtronic-ja és nagyon dicséri, de ő 25000 ft-ért vette. Én ennyit nem tudok adni érte, csak nem tudom, hogy ez is "eredeti" e, vagy csak valami koppincs.

2010. márc. 7. 15:13
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszi!


Végül bevált az abtronic?

2010. márc. 7. 15:15
 5/10 anonim ***** válasza:
Szia!Én sem ezzel fogynék a helyedben.azt tanácsolnám teljes életmódváltással tudsz a kilóktól megszabadúlni.Tudatosan étkezz napi 5 alkalommal ,ne sok szénhidrátot sok zöldséget,gyümölcsök közül is az alacsony szénhidráttartalmút és lehetőleg naponta de ha nincs időd 2 naponta 1 óra tornát iktassbe legyen bármi csak mozogj.Tuti jobban fogod magad érezni.Ja és az étkezések mindíg azonos időbe legyenek sokszor keveset elv alapján így soha nem fogsz éhezni és hozzá áll a szervezetd.(Reggeli 7-kor,10-kor tízórai,13-kor ebéd,16-kor uzsi,és 19-kor legkésőbb vacsi)Nekem bevált.
2010. márc. 7. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha csak a kaját veszed szűkebbre, azzal nem fogysz le! Az én receptem az, hogy bármit lehet enni, bármikor,-lefekvés előtt 1 órával már nem ajánlom- ha rendszeresen mozog az ember. Aki nem sportolt eddig,az kezdje sétával,aztán kocoghat,hasazhat otthon, nem kerül semmibe!
2010. márc. 7. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
... vagy tegyél be valami zenét,és arra táncolj heti 3x fél órát vagy 1 órát.Igaz, a bikini szezonra nem leszel nádszál, de sokat segít a mozgás!!!!!!!!!!!!
2010. márc. 7. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Bíró Ica DVD TestSZépítés 7.

Nekem ez vált be. 7 nap után látszik a változás, pedig nem izzadom halálra magam, és a 90 kilómmal is megtudom csinálni!

2010. márc. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2010. márc. 8. 08:58
 10/10 anonim ***** válasza:
Bevált az abtronic anyukádnak?
2010. márc. 16. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!