Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 hetes babám alig alszik. Az...

1 hetes babám alig alszik. Az adagja 40-55 ml amit meg is eszik, rá 2 órára felkel és csak sír. Kakilt is, evett is, mellre tettem, dajkáltam, már elképzelni se tudom hogy mi a baja?

Figyelt kérdés
Valaki volt így vagy valami? Mit tudok még tenni érte? Kivagyok már teljesen.
2015. aug. 2. 20:11
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
egy 1 hetes baba orankent felkel enni. Ez igy normalis.
2015. aug. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
1 hetes, az a "baja" :) éhes simán lehet, illetve hát szokni kell mindent, ami körülötte van, nagyon pici még :)
2015. aug. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Ha 40-50 milit eszik, elalszik és rá 2 órára felkel, akkor az azt jelenti hogy megint éhes, akkor megint adj neki enni, tehát 2 óránként kell etetned. Ahogy egyre nagyobb mennyiséget ezsik, és nő a súlya, úgy fog később ébredni, először pl 2 és fél óranként aztán 3 óránként kb.
2015. aug. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
2 orankent meg kell etetni, vagy akar ennel surubben is ha igenyli, pl novekedesi ugras miatt...pukizik, bofizik? hasfajos is lehet
2015. aug. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Ilyen tájt szokott előjönni a hasfájás. Nem tekeredik sírás közben?
2015. aug. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Láttam hogy húzkodja a lábát felfele,adtm neki espumisan cseppet. Reggel óta nem volt kaki, de aztán sikerült. Ha alszik is 2 órát akkor is nyugtalanul szegény. Márcén is nyugtalan vagyok, mert hulla vagyok és pedig ez sem jó neki 😔
2015. aug. 2. 22:26
 7/20 anonim ***** válasza:
Biogaiat adj neki. Mi is sokáig espumisant adtunk neki és nem lett sokkal jobb a helyzet. Nekem brutál hasfájós volt a lányom. Egész éjszaka sétáltam vele fel-alá, mert annyira fájt a pocakja, hogy le sem lehetett tenni. Kb másfél hónap után mondta valaki a biogaiat. Kb. 5 nap kellett mire hatott és utána szinte elmúlt a hasfájás. Nem gyógyszer, egy üveg 3 hétre elég, nagyon megéri. 3 hónapot betöltötte és mint akit elvágtak, elmúlt a pocakfájás. Kitartás!
2015. aug. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Alig alszik-2 órát alszik??? Most akkor melyik?
2015. aug. 2. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Az alig az a 2 óra... Ahoz képest hogy a kórházba aludt 3-4 órát... Amugy meg ha kötekedhetnéked van mert nem kaptàl magad alá valamit akkor máshova menj mert nem vagyok most vevő ezekekre a dokgokra...😒
2015. aug. 3. 06:31
 10/20 anonim ***** válasza:
hasfajos lesz...kitartast tobb honapig is eltarthat....ne altasd cicin, minel tobbet legyen hason es mindig legalabb 10 percet bofiztesd.
2015. aug. 3. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!