Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 hetes babám alig alszik. Az...

1 hetes babám alig alszik. Az adagja 40-55 ml amit meg is eszik, rá 2 órára felkel és csak sír. Kakilt is, evett is, mellre tettem, dajkáltam, már elképzelni se tudom hogy mi a baja?

Figyelt kérdés
Valaki volt így vagy valami? Mit tudok még tenni érte? Kivagyok már teljesen.
2015. aug. 2. 20:11
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Igen én is a hasfájásra tippelek. Köszi a segítséget :)
2015. aug. 3. 07:10
 12/20 anonim ***** válasza:

Amikor 2 óra után felkel és újra adsz neki enni, elfogadja vagy sír tovább?

Az én fiam 2 hetes korától 3 hónapos koráig összesen aludt 2 órát naponta! Olyan hasfájós volt! Egész nap és éjjel csak ringattam, próbálkoztam mindennel, de semmi sem használt. :( Kívánom, hogy nálad ne így legyen!

2015. aug. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Elfogadja a kaját, eszik hol kevesebbet hol többet.de ha megeszik 60 ml-t akkor is fenntvan 2 óra múlva és megint kéri.. Most írom hogy mikor mennyit eszik és holnap elviszem a tanácsadásra megmutatni.
2015. aug. 3. 15:16
 14/20 anonim ***** válasza:

"de ha megeszik 60 ml-t akkor is fenntvan 2 óra múlva és megint kéri.. "


ertsd mar meg hogy ez teljesen normalis!


Ennyire nem olvastal utana szules elott a dolgoknak?

2015. aug. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Nos, én megértem,egy szóval sem mondtam hogy nem, úgyhogy ne itt verd a nyálad...amugy meg az ilyen beképzelt okoskák vélemènyére nem vagyok kíváncsi, menj azt te olvasgass utàna mindennek mert a gyereknevelés le van írva... 😒
2015. aug. 3. 18:49
 16/20 anonim ***** válasza:
Teljesen normalis, az egy hetes babak mind ezt csinaljak.
2015. aug. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Sik buta vagy de arcod akkora mint egy haz.
2015. aug. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Jólvan kiscsillag akkor sík buta vagyok, te nagyon okos...
2015. aug. 3. 20:46
 19/20 anonim ***** válasza:
Ha csak enni kér és azért kel fel és sír, aztán pedig újra alszik, azzal nincs semmi baj. :) Ennél rosszabb sose legyen! :)
2015. aug. 4. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Azért a kérdező annyira csak nem ostoba, hogy nem tudja el dönteni, hogy a gyerekének a hasa fáj vagy éhes. Szerintem kicsit máshogy viselkedik a gyerek, ha éhes és ha fáj valami, legalábbis én tudtam mikor fáj a pocak és mikor éhes.
2015. aug. 4. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!