Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól kell a kisfiuk...

Mikortól kell a kisfiuk kukacát huzogatni? Nekem a dokinő azt mondta 1 éves korig nem foglalkoznak vele. Elmult egy éves, és meg sem nézte. Most 17 honapos, nem akarom h gond legyen.

Figyelt kérdés
2015. aug. 5. 06:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Fürdéskor mosogatjuk neki amíg enged. Mást nem tettünk. 2 éves és semmi baja. Sosem nézte neki senki.
2015. aug. 5. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
a mi dokink szerint egyáltalán nem szabad húzogatni a míg pelenkás. a szobatisztaság után lehet óvatosan elkezdeni hátrahúzni, miután a fürdésnél felpuhul, kicsit leöblíteni és kész. 5 és 7 éves fiaim teljesen rendbe vannak!
2015. aug. 5. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha szobatiszta lesz, meg kell tanítani hogy magának szépen minden fürdésnél húzza hátra és mossa meg alaposan.

A korai kukihúzogatás és az ezzel járó mikrorepedések a fitymán egyrészt akkor is szűkületet okoznak, ha amúgy nem lenne, másrészt a letapadás korai feloldódása semmi másra nem jó, csak remek táptalaj a felszálló fertőzések számára.

2015. aug. 5. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A mi dokijaink ( költözés miatt 2 ) azt monták, hogy minden fürdéskor meg kell óvatosan húzni, amíg engedi és megmosni. Most 2,5 éves a fiam, egy mm sincs lenőve neki.
2015. aug. 5. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm
2015. aug. 5. 13:09
 6/6 anonim ***** válasza:

Az enyémnek születése óta le van nőve és gyufafejnyi a rés, de sugárban tud pisilni és még mindig azt mondják, hogy még enm érte el azt a kort, amikor elkezdi termelni azt az anyagot, ami feloldja természetesen is a letapadást, de ha gondolom elkezdhetem neki kenni szteroidos krémmel (2 éves kor alatt nem ajánlott), az is feloldja jobban, de az sem baj, ha még várunk. Sebészetre, ha nem oldódna elküldik 5 évesen is. Tudjon pisilni sugárban, az a legfontosabb, ameddig pelusos. Meg ne repesszem be, ha fürdetésnél mozgatom.


Idősebb, helyettesítő doki viszont azonnal fel akarta tépni, amikor megkérdeztem től, mert hogy amikor ő praktizált (rég nyugdíjas) ez volt a szokás és ő ezt csinálta végig. Jobbnak gondoltam még várni, nincs gond a pisiléssel és később is lehet próbálkozni drasztikusabban, de akkor sm csak úgy tépni sztem.

2015. aug. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!