Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan tudhatom meg, hogy a...

Hogyan tudhatom meg, hogy a 10 hós kislányom lába hanyas? Hogy mennek a számozások?

Figyelt kérdés
2010. márc. 8. 15:07
 1/10 anonim ***** válasza:
Itt van egy táblázat.
2010. márc. 8. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Leméred, hogy hány centi és ez alapján kérsz egy táblázatot a kinézett cipőmárka forgalmazójától, mert jelentősen eltér márkánként. Pl a dr punto kisebb mint a siesta
2010. márc. 8. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
2010. márc. 8. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
igen, nézd ki, h milyen cipőt akarsz, mert márkától függ kb a számozás.
2010. márc. 12. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Hajaj,hát ez nem jó hír.
2010. márc. 12. 13:53
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenképp próbálj fel, mert mi most vettünk . és egy csomóba nem ment bele a lába, nem is tudom miért, nem magas a lábfeje, és vékony is.
2010. márc. 12. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
egy kispapira körberajzolod a lábát ezt kartonból kivágod és ezzel menjél vásárolni, mindig kicsit nagyobbat vegyél.
2010. márc. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én is kartonpapírra szoktam körberajzoni a lábát, kivágom, csak arra figyelj, hogy állva teljes súlyával nehezedjen rá a talpára, mert akkor kisebbet fog mutatni. És ennél 1 cm-vel nagyobb cipőt vegyél. Üdv
2010. márc. 12. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
vidd megaddal a babát, és úgy vegyél neki cipőt, az a biztos. lehet, h méretben jó neki, de kényelmetlen, v nem megy bele a lába ha magas a rüsztje, v nem tud benne szépen menni... szóval legyen ott én azt mondom.
2010. márc. 12. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Egyet értek a 15.32-essel!! Egyszer betévedtem egy cipőboltba a lányom nélkül, ott láttam egy irtó helyes és olcsó cipőt, meg akartam venni, de az eladó szabályosan lebeszélt róla, azt mondta, hogy gyerek nélkül nagyon rizikós cipőt venni. Őszintén szólva, ha belegondolok, nekem 39-es a lábam, de van 38-as és 40-es cipőm is...
2010. márc. 12. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!