Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9hós babátoknak, adtatok már...

9hós babátoknak, adtatok már babapiskótát, mert az tojást tartalmaz, v. más tojás tartalmú ételt?

Figyelt kérdés
2010. márc. 8. 15:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen adtam, de kipattogott tőle, így vártam még egy hónapot, és utána próbáltam, de akkor is pöttyös lett. Most egy éves múlt, tegnap megkaparintott egy babapiskótát, elmajszolta és semmi baja nem lett, úgyhogy most próbálom majd neki a többi tojásfehérjét tartalmazó cuccot is.
2010. márc. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ,lehet akor várunk vele.
2010. márc. 8. 15:18
 3/4 anonim ***** válasza:

Én olyan 8 hónapos kora körül próbáltam a babapiskótát. Semmi baja nem lett tőle. Aztán kis idő múlva próbáltuk a tésztát, attól sem lett semmi.

Szerintem próbáld ki, ha nem pattog ki, akkor legalább szélesebb lesz a repertoár. Nálunk azért volt jó, mert elég rossz evő volt, így legalább találtam pár dolgot, amit megevett.

2010. márc. 8. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia

Mi is 9 honaposak vagyunk.En kb. 3 hete adtam mar neki.Belereszeltem az uzsonaba.Most mar ragcsalja ha a kezebe adom.Semmi baja tole.Adok neki kis zsomle darabokat,kukit.Tegnap kiprobaltam a natur joghurtot es tettem bele gyumit ugy turmixoltam ossze.Sott teszek 1 heten egyszer picike fott tojas sargajat is a fozelekbe.Nekem mondta a doktorno hogy adogassam ezeket neki mar.Na es rantast a fozelekekre.Szerintem szepen fokozatosan lehet nekik mindent mar adogatni.

2010. márc. 8. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!