Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Valahol olvastam, nem ajánlott...

Valahol olvastam, nem ajánlott kismamáknak fagyit enni, illetve, hogy csak óvatosan. Miért van ez? Mit tartalmaz? Esetleg a tej miatt? Vagy van, amiben van nyers tojás?

Figyelt kérdés
Melyek azok, amikben lehet nyers tojás? Pl tiramisu?
2009. ápr. 20. 18:26
 1/10 anonim ***** válasza:
53%
Szia!Én még nem hallottam,hogy nem lehet fagyit enni.Ha jólesik,miért ne!A mai fagyik általában főzöttek,nem kell félni!Jó fagyizást!
2009. ápr. 20. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
61%

Szerintem is badarság,nem kell félni,de ha gondolod készíts otthon magadnak,az a biztosabb.

Én úgy sajnálom a kismamákat.Van egy csomó minden amit nem lehet enni:(A sírás rámtör ha belegondolok,h szoptatás alatt hanyagolnom kell az epret:(

2009. ápr. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
89%

BIZTOS a szalmonella-veszély miatt.

Olyan helyről nyugodtan ehetsz,ami nagy forgalmú és tudod h friss.

2009. ápr. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
30%
Szerintem nem az osszetetele miatt.Nekem nagyanyam kezdte el hogy terhesseg elso szakaszaiban jobb ha nem eszunk hideget,meg a hideg viztol is tavol akart tartani, mondvan hogy nagyon erzekeny ilyenkor a szervezet es konnyen megfazhatok,felfazhatok..
2009. ápr. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
85%

Huh, ha nem lehetne, akkor igen nagy bajban lennék. Én az első trimeszterben csak jéggel tudtam meginni mindent és most is csak hidegen. A fagyizásról sem hallottam, nem tudom, hogy hol hallottad, de biztos a fertőzés miatt mondták. Én ezt a nagy meleget (mi lesz velem nyáron :)) ki sem bírnám fagyi/jégkrém nélkül, de csakis jó minőségűt mindkettőből.

17+3 hetes

2009. ápr. 20. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
41%

Én most épp jégkrémet eszem a monitor előtt. Annyira szeretem! Én még olvastam is, hogy a kismamák a nagy melegben egy kis fagyival is hűsíthetik magukat!

Én nagyon szeretem!

Nem gondolnám, hogy nem lehet ennünk!


25 hetes kismami

2009. ápr. 20. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
67%

A szalmonella fertozes miatt nem szabad(na) enni.

Esetleg egyel csak jegkremet, es ne vegyel arustol fagyit.

Aztan ha megszultel, akkor ehetsz mar mindig!

Kulonben nekem is mindig szoktak mondani ezt.

2009. ápr. 20. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
81%
Na én már nem is merek itt írni senkinek semmit, mert durván le lett pontozva itt mindenki ahogy látom, ppedig senki semmi rosszat nem írt, mindenki csak a saját véleményét és élményét.
2009. ápr. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Nem tudom ki pontozott le titeket, mindenesetre én minden választ hasznosnak ítéltem. Nagyon nem is vagyok fagyi-evő, de valahogy megkívántam és nem voltam benne biztos, vajon miért nem ajánlott enni!

Köszönöm a válaszokat még 1*!

Jó babavárást mindenkinek!

2009. ápr. 20. 21:30
 10/10 anonim ***** válasza:
Én kb. 4 hete szinte minden nap nyalok egyet :))) nagyon imádom...
2009. ápr. 21. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!