Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4hós lányom kengyelt kapott....

4hós lányom kengyelt kapott. Ami a gyógyszertári barna vastagszíjú, ingyen. Azt hallottam lehet már kapni puhább anyagút bababarátabat. De a neten sehol nem találtam. Valaki tud esetles ajánlani h hol találhatnék?

Figyelt kérdés
Mert ez nagyon durva.Mindenhol bevág,nyomja stb.Vagyis hozzászokott ő 2nap alatt semmi baja benne,DE:ha már a kiskutyáinkra is lehet kapni mindenféle puha pórázt meg stb akkor nehogy már a gyerekem legyen egy ilyenbe zárva 3hónapig.Nem baj ha drága csak hol tudnék ilyet találni?Mert az egyik ismerősöm mondta h már hallott olyanolról amik puhább anyagokból vannak,és nem ilyen durva póráz szerű!Tud valaki segíteni?
2008. szept. 6. 11:07
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia! Tudtommal nincs másik fajta kengyel. Az én lányomon is volt 3 hónapig. Arra figyeletek mindig, hogyha szoros vagy bevág állítatni kell rajta az orvosoddal. Hihetetlen milyen hamar megtudják szokni ezt a kicsik. A lányom szerencsére meggyógyult, de mi is átszenvedtük azt a 3 hóbapot, de megérte.
2008. szept. 9. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!